Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton Taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
21
9
21
6
 17'
21
11
21
17
 20'
84/43
41
2
1
2 Živilė Nečejauskaitė 
 Dovilė Morkvėnaitė 
9
21
6
21
 17'
18
21
21
17
21
17
 17'
75/97
-22
1
2
3 Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
11
21
17
21
 20'
21
18
17
21
17
21
 17'
83/102
-19
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
19
21
19
21
 28'
21
16
21
9
 25'
80/67
13
1
2
2 Eglė Mačiulytė 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
21
19
21
19
 28'
21
9
21
8
 24'
84/55
29
2
1
3 Viltė Navardauskaitė 
 Jūratė Paškevičienė 
16
21
9
21
 25'
9
21
8
21
 24'
42/84
-42
0
3



2018-11-10  
   1-a vieta
 1    Jelena Puchova,  Justė Žibūdienė  
[34] 13:20   J.Puchova, J.Žibūdienė
 4    Eglė Mačiulytė,  Kotryna Ragalevičiūtė   21:14  21:8 [20']
   



2018-11-10  
   3-a vieta
 2    Rūta Bubulienė,  Vaiva Bubulytė  
[35] 13:20   R.Bubulienė, V.Bubulytė
 3    Živilė Nečejauskaitė,  Dovilė Morkvėnaitė   21:13  21:14 [23']
   



2018-11-10  
   5-a vieta
 5    Kotryna Janutaitė,  Monika Janutaitė  
[36] 13:20   V.Navardauskaitė, J.Paškevičienė
 6    Viltė Navardauskaitė,  Jūratė Paškevičienė   24:22  21:15 [26']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.