Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton Taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Lauras Žibūda 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Žibūda, J.Žibūdienė      
 16       ->      
  [41] 14:10   L.Žibūda, J.Žibūdienė    
 9   Rimantas Zavackas 
 Dovilė Morkvėnaitė 
    21:23  21:19  21:19 [38']    
[37] 13:45   A.Lesinskas, V.Navardauskaitė      
 8   Audrius Lesinskas 
 Viltė Navardauskaitė 
  23:21  21:16 [27']      
    [48] 14:35   J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė  
 5   Marius Armonas 
 Monika Janutaitė 
      21:19  21:12 [21']  
 M.Armonas, M.Janutaitė      
 12       ->      
  [42] 14:10   J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė    
 13         21:16  22:20 [22']    
 J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė      
 4   Julius Masaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [54] 15:25   A.Jonuškis, V.Bubulytė
 3   Artūras Jonuškis 
 Vaiva Bubulytė 
        21:9  9:21  21:18 [23']
 A.Jonuškis, V.Bubulytė      
 14       ->      
  [43] 14:10   A.Jonuškis, V.Bubulytė    
 11         21:18  20:22  21:17 [38']    
 G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
 6   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
  ->      
    [49] 15:00   A.Jonuškis, V.Bubulytė  
 7   Rolandas Saladžius 
 Rūta Bubulienė 
      21:18  10:21  21:16 [35']  
[38] 13:45   D.Sirvydis, K.Janutaitė      
 10   Darius Sirvydis 
 Kotryna Janutaitė 
  21:14  21:19 [25']      
  [44] 14:10   S.Klodt, E.Mačiulytė    
 15         21:10  21:8 [23']    
 S.Klodt, E.Mačiulytė      
 2   Sergėjus Klodt 
 Eglė Mačiulytė 
  ->    L.Žibūda, J.Žibūdienė   3-a vieta
      [55] 15:25   S.Klodt, E.Mačiulytė
       S.Klodt, E.Mačiulytė   21:16  21:9 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Lesinskas, V.Navardauskaitė    
    [50] 15:00   M.Armonas, M.Janutaitė  
     M.Armonas, M.Janutaitė   21:18  20:22  21:10 [36']   5-a vieta
      [56] 15:25   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė
     G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė     23:21  21:13 [24']
    [51] 15:00   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
     D.Sirvydis, K.Janutaitė   21:9  21:16 [21']  
         
         
       A.Lesinskas, V.Navardauskaitė   7-a vieta
      [57] 15:50   D.Sirvydis, K.Janutaitė
       D.Sirvydis, K.Janutaitė   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Zavackas, D.Morkvėnaitė    
   R.Zavackas, D.Morkvėnaitė   ->    
     R.Zavackas, D.Morkvėnaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [45] 14:35   R.Zavackas, D.Morkvėnaitė
        21:16  21:14 [26']
   .    
    ->    
     R.Saladžius, R.Bubulienė  
   R.Saladžius, R.Bubulienė     ->  
   R.Saladžius, R.Bubulienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.