Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton Taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Nojus Budrikas 
 Rolandas Budrikas 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Budrikas, R.Budrikas      
 16       ->      
  [9] 10:50   R.Saladžius, G.Savickas    
 9   Rolandas Saladžius 
 Giedrius Savickas 
    21:6  21:8 [17']    
[1] 10:00   R.Saladžius, G.Savickas      
 8   Laurynas Urniežius 
 Kęstutis Kučinskas 
  21:9  21:8 [23']      
    [20] 11:40   R.Saladžius, G.Savickas  
 5   Antanas Šiuša 
 Aurelijus Andreliūnas 
      21:10  14:21  24:22 [41']  
 A.Šiuša, A.Andreliūnas      
 12       ->      
  [10] 10:50   R.Zavackas, L.Fiodorovas    
 13         18:21  21:13  22:20 [40']    
 R.Zavackas, L.Fiodorovas      
 4   Rimantas Zavackas 
 Laimis Fiodorovas 
  ->       1-a vieta
      [30] 12:55   D.Paulauskas, P.Žostautas
 3   Vytautas Česonis 
 Marius Puškorius 
        21:14  21:13 [26']
 V.Česonis, M.Puškorius      
 14       ->      
  [11] 10:50   V.Česonis, M.Puškorius    
 11         21:14  18:21  21:14 [32']    
 L.Žibūda, P.Rudokas      
 6   Lauras Žibūda 
 Paulius Rudokas 
  ->      
    [21] 12:05   D.Paulauskas, P.Žostautas  
 7   Giedrius Butvilas 
 Konstantinas Žuravliovas 
      21:19  19:21  21:17 [41']  
[2] 10:00   G.Butvilas, K.Žuravliovas      
 10   Ignas Dundulis 
 Donatas Vilimas 
  21:12  15:21  21:6 [38']      
  [12] 10:50   D.Paulauskas, P.Žostautas    
 15         21:10  21:10 [21']    
 D.Paulauskas, P.Žostautas      
 2   Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
  ->    R.Zavackas, L.Fiodorovas   3-a vieta
      [31] 12:55   R.Zavackas, L.Fiodorovas
       V.Česonis, M.Puškorius   21:11  21:18 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Budrikas, R.Budrikas    
    [22] 12:05   N.Budrikas, R.Budrikas  
     A.Šiuša, A.Andreliūnas   21:14  21:19 [26']   5-a vieta
      [32] 12:55   N.Budrikas, R.Budrikas
     L.Žibūda, P.Rudokas     21:23  21:18  21:10 [30']
    [23] 12:05   L.Žibūda, P.Rudokas  
     G.Butvilas, K.Žuravliovas   21:15  21:9 [18']  
         
         
       A.Šiuša, A.Andreliūnas   7-a vieta
      [33] 13:20   A.Šiuša, A.Andreliūnas
       G.Butvilas, K.Žuravliovas   21:14  21:19 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Urniežius, K.Kučinskas    
   L.Urniežius, K.Kučinskas   ->    
     L.Urniežius, K.Kučinskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [13] 11:15   L.Urniežius, K.Kučinskas
        21:6  21:17 [23']
   .    
    ->    
     I.Dundulis, D.Vilimas  
   I.Dundulis, D.Vilimas     ->  
   I.Dundulis, D.Vilimas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.