Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton Kids, Data: 2018-11-24, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-24 2018-11-24 2018-11-24 2018-11-24  
 1   Samanta Golubickaitė    Dėl 1-8 vietos      
 S.Golubickaitė      
 16       ->      
  [114] 18:50   S.Golubickaitė    
 9   Ivija Baranauskaitė      21:6  21:5 [16']    
[104] 18:10   I.Baranauskaitė      
 8   Gabija Jurkevičiūtė    15:21  21:16  21:9 [37']      
    [125] 20:15   S.Golubickaitė  
 5   Minija Barauskaitė        21:8  21:2 [14']  
[105] 18:10   M.Barauskaitė      
 12   Akvilė Petkevičiūtė      B/Ž      
  [115] 19:10   M.Barauskaitė    
 13   Kamilė Rutkauskaitė      21:17  18:21  21:19 [37']    
[106] 18:10   J.Kelečiūtė      
 4   Jogailė Kelečiūtė    21:2  21:1 [11']       1-a vieta
      [135] 21:00   S.Golubickaitė
 3   Viltė Paulauskaitė          21:6  21:11 [22']
 V.Paulauskaitė      
 14       ->      
  [116] 19:10   V.Paulauskaitė    
 11   Nikolė Puchovičiūtė      21:13  21:8 [20']    
[107] 18:30   O.Ščerbakova      
 6   Oresta Ščerbakova    21:7  21:11 [14']      
    [126] 20:15   P.Murėnaitė  
 7   Vykintė Trakšelytė        21:14  21:8 [22']  
[108] 18:30   V.Trakšelytė      
 10   Augustė Leimonaitė    21:18  21:6 [21']      
  [117] 19:10   P.Murėnaitė    
 15         21:4  21:9 [16']    
 P.Murėnaitė      
 2   Perla Murėnaitė    ->    M.Barauskaitė   3-a vieta
      [136] 21:00   V.Paulauskaitė
       V.Paulauskaitė   21:16  21:16 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Baranauskaitė    
    [127] 20:15   I.Baranauskaitė  
     J.Kelečiūtė   21:6  21:14 [20']   5-a vieta
      [137] 21:20   I.Baranauskaitė
     O.Ščerbakova     25:23  13:21  21:13 [38']
    [128] 20:15   O.Ščerbakova  
     V.Trakšelytė   21:15  21:18 [24']  
         
         
       J.Kelečiūtė   7-a vieta
     
       V.Trakšelytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Jurkevičiūtė    
   G.Jurkevičiūtė   ->    
    [129] 20:40   
   A.Petkevičiūtė     ->  
  [118] 19:10   K.Rutkauskaitė    
   K.Rutkauskaitė     B/Ž     9-a vieta
      [138] 21:20 
        ->
   N.Puchovičiūtė    
   N.Puchovičiūtė   ->    
    [130] 20:40   
   A.Leimonaitė     ->  
   A.Leimonaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     A.Petkevičiūtė   ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.