Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira Taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Ramūnas Bilius 
 Mantas Zinkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
[104] 16:30   R.Bilius, M.Zinkevičius      
 16   Valentas Stončius 
 Donatas Rumšys 
  21:23  21:13  21:14 [37']      
  [119] 17:20   R.Bilius, M.Zinkevičius    
 9   Artūras Jachontovas 
 Sigitas Galentas 
    24:22  21:18 [29']    
[105] 16:30   M.Atkočaitis, R.Lavrukaitis      
 8   Martynas Atkočaitis 
 Rimas Lavrukaitis 
  20:22  21:12  21:12 [39']      
    [134] 18:40   R.Bilius, M.Zinkevičius  
 5   Nidas Kijauskas 
 Marius Paulauskas 
      21:18  10:21  22:20 [30']  
[106] 16:30   R.Vizgirda, G.Vizgirda      
 12   Rytis Vizgirda 
 Gytis Vizgirda 
  21:19  21:17 [29']      
  [120] 17:20   A.Kordušas, E.Čižinauskas    
 13   Eimantas Aliulis 
 Jurgis Pauliukas 
    21:17  21:9 [24']    
[107] 16:30   A.Kordušas, E.Čižinauskas      
 4   Andrius Kordušas 
 Evaldas Čižinauskas 
  21:9  21:10 [21']       1-a vieta
      [149] 19:30   V.Bagdanavičius, V.Bagdanavičius
 3   Valentinas Bagdanavičius 
 Vilius Bagdanavičius 
        15:21  21:18  21:11 [34']
[108] 16:30   V.Bagdanavičius, V.Bagdanavičius      
 14   Saulius Eibukas 
 Marius Augustaitis 
  21:23  21:7  21:12 [32']      
  [121] 17:20   V.Bagdanavičius, V.Bagdanavičius    
 11   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
    21:14  21:17 [27']    
[109] 16:30   D.Juodsnukis, P.Jūras      
 6   Laimonas Vaškevičius 
 Borisas Lozinskis 
  21:18  26:24 [34']      
    [135] 18:40   V.Bagdanavičius, V.Bagdanavičius  
 7   Darius Kubilius 
 Jovitas Gatelis 
      21:17  17:21  21:19 [38']  
[110] 16:55   D.Kubilius, J.Gatelis      
 10   Salvijus Stravinskas 
 Vidas Pilvinis 
  17:21  21:12  21:14 [39']      
  [122] 17:45   V.Martinkus, T.Tiškus    
 15   Česlovas Ramanauskas 
 Mindaugas Ramanauskas 
    21:11  21:14 [22']    
[111] 16:55   V.Martinkus, T.Tiškus      
 2   Vidas Martinkus 
 Tomas Tiškus 
  21:14  21:6 [32']    A.Kordušas, E.Čižinauskas   3-a vieta
      [150] 19:30   A.Kordušas, E.Čižinauskas
       V.Martinkus, T.Tiškus   22:20  22:20 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Atkočaitis, R.Lavrukaitis    
    [136] 18:40   R.Vizgirda, G.Vizgirda  
     R.Vizgirda, G.Vizgirda   16:21  21:18  21:14 [43']   5-a vieta
      [151] 19:30   R.Vizgirda, G.Vizgirda
     D.Juodsnukis, P.Jūras     16:21  21:19  22:20 [42']
    [137] 18:40   D.Juodsnukis, P.Jūras  
     D.Kubilius, J.Gatelis   17:21  21:18  21:16 [41']  
         
         
       M.Atkočaitis, R.Lavrukaitis   7-a vieta
      [152] 20:00   M.Atkočaitis, R.Lavrukaitis
       D.Kubilius, J.Gatelis   21:19  21:19 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   V.Stončius, D.Rumšys      
  [123] 17:45   A.Jachontovas, S.Galentas    
   A.Jachontovas, S.Galentas   18:21  21:14  21:17 [35']    
    [138] 18:40   A.Jachontovas, S.Galentas  
   N.Kijauskas, M.Paulauskas     21:16  21:23  21:15 [38']  
  [124] 17:45   N.Kijauskas, M.Paulauskas    
   E.Aliulis, J.Pauliukas   18:21  21:11  21:9 [30']     9-a vieta
      [153] 20:00   L.Vaškevičius, B.Lozinskis
   S.Eibukas, M.Augustaitis       21:12  21:11 [20']
  [125] 17:45   L.Vaškevičius, B.Lozinskis    
   L.Vaškevičius, B.Lozinskis   23:21  21:15 [27']    
    [139] 18:40   L.Vaškevičius, B.Lozinskis  
   S.Stravinskas, V.Pilvinis     21:11  21:17 [28']  
  [126] 17:45   S.Stravinskas, V.Pilvinis    
   Č.Ramanauskas, M.Ramanauskas   21:11  17:21  21:15 [44']    
         
       N.Kijauskas, M.Paulauskas   11-a vieta
      [154] 20:00   S.Stravinskas, V.Pilvinis
       S.Stravinskas, V.Pilvinis   21:14  21:14 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Stončius, D.Rumšys    
    [140] 19:05   V.Stončius, D.Rumšys  
     E.Aliulis, J.Pauliukas   21:10  21:12 [20']   13-a vieta
      [155] 20:00   S.Eibukas, M.Augustaitis
     S.Eibukas, M.Augustaitis     21:17  21:15 [22']
    [141] 19:05   S.Eibukas, M.Augustaitis  
     Č.Ramanauskas, M.Ramanauskas   21:8  21:15 [24']  
         
         
       E.Aliulis, J.Pauliukas   15-a vieta
      [156] 20:00   E.Aliulis, J.Pauliukas
       Č.Ramanauskas, M.Ramanauskas   22:20  21:19 [32']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D    VD  
     Suaug E 
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    MD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17 
     U-13 
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.