Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira Taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Tomas Tiškus 
 Živilė Šeškevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė      
 16       ->      
  [62] 13:10   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė    
 9   Salvijus Stravinskas 
 Gerda Trakymaitė 
    21:19  24:22 [26']    
[42] 11:55   A.Jachontovas, E.Žėkaitė      
 8   Artūras Jachontovas 
 Emilija Žėkaitė 
  21:10  21:7 [19']      
    [81] 14:30   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė  
 5   Mantas Zinkevičius 
 Laura Januškevičienė 
      21:10  21:15 [25']  
[43] 11:55   D.Rumšys, J.Treinytė      
 12   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
  21:16  16:21  21:19 [34']      
  [63] 13:10   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 13   Martynas Atkočaitis 
 Erika Valuckienė 
    21:19  21:8 [24']    
[44] 11:55   V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 4   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  21:15  21:16 [23']       1-a vieta
      [96] 15:50   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė
 3   Ramūnas Bilius 
 Lorena Valantiejienė 
        21:19  16:21  9:8 [34']
[45] 11:55   R.Bilius, L.Valantiejienė      
 14   Vidas Pilvinis 
 Neringa Žvirblytė 
  21:12  21:13 [24']      
  [64] 13:40   M.Palubinskas, J.Vaškelytė    
 11   Mantas Palubinskas 
 Jurgita Vaškelytė 
    23:21  18:21  21:19 [35']    
[46] 12:20   M.Palubinskas, J.Vaškelytė      
 6   Mantas Maulė 
 Danielė Švelnytė 
  21:11  22:20 [25']      
    [82] 14:55   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė  
 7   Evaldas Čižinauskas 
 Ramunė Petrošienė 
      19:21  21:15  21:15 [40']  
[47] 12:20   E.Čižinauskas, R.Petrošienė      
 10   Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  21:12  21:18 [24']      
  [65] 13:40   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė    
 15         21:8  21:12 [23']    
 L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->    V.Martinkus, J.Vadeikienė   3-a vieta
      [97] 15:50   V.Martinkus, J.Vadeikienė
       M.Palubinskas, J.Vaškelytė   21:9  22:20 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Jachontovas, E.Žėkaitė    
    [83] 14:55   D.Rumšys, J.Treinytė  
     D.Rumšys, J.Treinytė   21:16  21:18 [22']   5-a vieta
      [98] 15:50   R.Bilius, L.Valantiejienė
     R.Bilius, L.Valantiejienė     15:21  21:3  21:14 [28']
    [84] 14:55   R.Bilius, L.Valantiejienė  
     E.Čižinauskas, R.Petrošienė   21:17  22:20 [28']  
         
         
       A.Jachontovas, E.Žėkaitė   7-a vieta
     
       E.Čižinauskas, R.Petrošienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Stravinskas, G.Trakymaitė    
   S.Stravinskas, G.Trakymaitė   ->    
    [85] 14:55   S.Stravinskas, G.Trakymaitė  
   M.Zinkevičius, L.Januškevičienė     21:14  16:21  21:16 [34']  
  [66] 13:40   M.Atkočaitis, E.Valuckienė    
   M.Atkočaitis, E.Valuckienė   23:21  21:16 [23']     9-a vieta
      [99] 15:50   M.Maulė, D.Švelnytė
   V.Pilvinis, N.Žvirblytė       21:19  17:21  21:19 [40']
  [67] 13:40   M.Maulė, D.Švelnytė    
   M.Maulė, D.Švelnytė   21:12  21:17 [22']    
    [86] 14:55   M.Maulė, D.Švelnytė  
   M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė     21:14  21:11 [25']  
   M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė    
    ->    
         
       M.Atkočaitis, E.Valuckienė   11-a vieta
     
       M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Zinkevičius, L.Januškevičienė  
     M.Zinkevičius, L.Januškevičienė   ->   13-a vieta
     
     V.Pilvinis, N.Žvirblytė     ->
     V.Pilvinis, N.Žvirblytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.