Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira Taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė        
 32       ->        
  [50] 12:20   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė      
 17   Eimantas Aliulis 
 Toma Petraškaitė 
    21:16  21:19 [28']      
[34] 11:30   E.Aliulis, T.Petraškaitė        
 16   Artūras Ščerbakovas 
 Ugnė Vilčinskytė 
  21:13  21:16 [22']        
    [71] 14:05   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė    
 9   Mindaugas Ramanauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
      21:17  21:18 [27']    
[35] 11:30   M.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė        
 24   Giedrius Stravinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
  21:17  21:10 [23']        
  [51] 12:20   R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė      
 25         21:16  19:21  21:19 [38']      
 R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė        
 8   Rytis Vizgirda 
 Vaida Žitlinskaitė 
  ->        
      [89] 15:20   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
 5   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
        21:16  21:8 [21']  
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė        
 28       ->        
  [52] 12:45   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 21   Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
    16:21  21:10  21:11 [31']      
[36] 11:30   A.Mockus, A.Balazaitė        
 12   Andrius Mockus 
 Aušrinė Balazaitė 
  21:17  21:13 [21']        
    [72] 14:05   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 13   Artūras Liutkus 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
      14:21  21:15  21:15 [31']    
[37] 11:30   G.Fridricas, E.Keturakytė        
 20   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:17  21:17 [22']        
  [53] 12:45   V.Stončius, K.Poškutė      
 29         21:11  21:14 [23']      
 V.Stončius, K.Poškutė        
 4   Valentas Stončius 
 Kristina Poškutė 
  ->         1-a vieta
        [100] 16:15   G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė
 3   Sigitas Liaudanskas 
 Regina Narijauskaitė 
          21:18  21:23  21:10 [38']
 S.Liaudanskas, R.Narijauskaitė        
 30       ->        
  [54] 12:45   G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė      
 19   Deivydas Žilinskas 
 Agnė Stravinskaitė 
    21:7  21:8 [18']      
[38] 11:30   G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė        
 14   Gytis Vizgirda 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:17  21:7 [22']        
    [73] 14:05   G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė    
 11   Simas Malakauskas 
 Renata Stulpinaitė 
      21:7  21:15 [19']    
[39] 11:30   S.Malakauskas, R.Stulpinaitė        
 22   Julius Žitkauskas 
 Rima Šidlauskienė 
  12:21  21:11  21:6 [30']        
  [55] 12:45   S.Malakauskas, R.Stulpinaitė      
 27         23:21  21:19  21:16 [34']      
 J.Seniūnas, V.Giedra        
 6   Jonas Seniūnas 
 Vida Giedra 
  ->        
      [90] 15:20   G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė  
 7   Livijus Aleksovas 
 Eglė Gedminienė 
        21:12  21:13 [21']  
 L.Aleksovas, E.Gedminienė        
 26       ->        
  [56] 12:45   M.Petkevičius, K.Remeikaitė      
 23   Mažvydas Petkevičius 
 Kotryna Remeikaitė 
    21:15  21:19 [25']      
[40] 11:55   M.Petkevičius, K.Remeikaitė        
 10   Jonas Daugėla 
 Vaida Daugėlienė 
  21:12  21:9 [20']        
    [74] 14:05   M.Petkevičius, K.Remeikaitė    
 15   Giedrius Strumila 
 Fausta Gedminaitė 
      21:15  21:18 [21']    
[41] 11:55   A.Orlovas, S.Orlovaitė        
 18   Andrius Orlovas 
 Sofija Orlovaitė 
  21:19  21:18 [21']      Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   3-a vieta
  [57] 12:45   A.Orlovas, S.Orlovaitė   [101] 16:15   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė
 31         9:21  21:19  21:17 [29']    M.Petkevičius, K.Remeikaitė   21:10  18:21  21:3 [28']
 E.Peleckis, I.Peleckienė        
 2   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė    
      [91] 15:20   V.Stončius, K.Poškutė  
       V.Stončius, K.Poškutė   21:14  17:21  21:17 [34']   5-a vieta
        [102] 16:15   V.Stončius, K.Poškutė
       S.Malakauskas, R.Stulpinaitė     21:10  21:19 [23']
      [92] 15:20   A.Orlovas, S.Orlovaitė  
       A.Orlovas, S.Orlovaitė   16:21  21:12  21:16 [30']  
           
           
         R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė   7-a vieta
       
         S.Malakauskas, R.Stulpinaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Aliulis, T.Petraškaitė      
    [75] 14:05   M.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė    
     M.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė   21:17  21:17 [22']    
      [93] 15:20   M.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė  
     A.Mockus, A.Balazaitė     22:20  21:11 [25']  
    [76] 14:30   G.Fridricas, E.Keturakytė    
     G.Fridricas, E.Keturakytė   21:18  9:21  23:21 [29']     9-a vieta
        [103] 16:15   M.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė
     S.Liaudanskas, R.Narijauskaitė       22:20  23:21 [28']
    [77] 14:30   J.Seniūnas, V.Giedra    
     J.Seniūnas, V.Giedra   18:21  21:17  21:17 [35']    
      [94] 15:50   J.Seniūnas, V.Giedra  
     L.Aleksovas, E.Gedminienė     21:7  14:21  21:15 [29']  
    [78] 14:30   L.Aleksovas, E.Gedminienė    
     E.Peleckis, I.Peleckienė   19:21  29:27  21:15 [34']    
           
         G.Fridricas, E.Keturakytė   11-a vieta
       
         L.Aleksovas, E.Gedminienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Aliulis, T.Petraškaitė    
       
       A.Mockus, A.Balazaitė   ->   13-a vieta
       
       S.Liaudanskas, R.Narijauskaitė     ->
       
       E.Peleckis, I.Peleckienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Ščerbakovas, U.Vilčinskytė      
   A.Ščerbakovas, U.Vilčinskytė   ->      
    [58] 13:10   A.Ščerbakovas, U.Vilčinskytė    
   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė     16:21  21:15  21:18 [32']    
   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė      
    ->      
      [79] 14:30   A.Ščerbakovas, U.Vilčinskytė  
        20:22  21:15  21:15 [32']  
   M.Narkus, E.Rekašiūtė      
   M.Narkus, E.Rekašiūtė   ->      
    [59] 13:10   M.Narkus, E.Rekašiūtė    
   A.Liutkus, R.Šutaitė-Giedraitienė     15:21  21:15  21:18 [31']    
   A.Liutkus, R.Šutaitė-Giedraitienė      
    ->       17-a vieta
        [95] 15:50   G.Strumila, F.Gedminaitė
          22:20  21:12 [26']
   D.Žilinskas, A.Stravinskaitė      
   D.Žilinskas, A.Stravinskaitė   ->      
    [60] 13:10   D.Žilinskas, A.Stravinskaitė    
   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė     21:13  21:12 [21']    
   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė      
    ->      
      [80] 14:30   G.Strumila, F.Gedminaitė  
        21:13  23:21 [21']  
   J.Daugėla, V.Daugėlienė      
   J.Daugėla, V.Daugėlienė   ->      
    [61] 13:10   G.Strumila, F.Gedminaitė    
   G.Strumila, F.Gedminaitė     21:18  21:7 [22']    
   G.Strumila, F.Gedminaitė      
    ->    M.Narkus, E.Rekašiūtė   19-a vieta
       
         D.Žilinskas, A.Stravinskaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Stravinskas, R.Milašauskaitė    
       
       A.Liutkus, R.Šutaitė-Giedraitienė   ->   21-a vieta
       
       J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė     ->
       
       J.Daugėla, V.Daugėlienė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.