Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2019-01-05, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 4, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Benas Vaškevičius 
 Salvijus Stravinskas 
19
21
21
18
21
17
 40'
13
21
13
21
 27'
19
21
21
16
21
14
 38'
148/149
-1
2
2
2 Evaldas Bradūnas 
 Paulius Svideravičius 
21
19
18
21
17
21
 40'
21
19
11
21
18
21
 39'
21
15
21
16
 22'
148/153
-5
1
3
3 Nidas Kijauskas 
 Laimonas Vaškevičius 
21
13
21
13
 27'
19
21
21
11
21
18
 39'
21
13
18
21
21
11
 36'
163/121
42
3
1
4 Andrius Kordušas 
 Evaldas Čižinauskas 
21
19
16
21
14
21
 38'
15
21
16
21
 22'
13
21
21
18
11
21
 36'
127/163
-36
0
4

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 D 
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.