Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2019-01-05, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05  
 1   Andžej Mackevič ,   Jelena Ramaneckienė   Dėl 1-4 vietų    
[40] 12:00   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 8   Arnoldas Slušnys ,   Ramunė Petrošienė    21:8  21:17 [19']    
  [56] 13:15   A.Kordušas, I.Petrulaitienė  
 5   Evaldas Bradūnas ,   Monika Plytnikaitė      18:21  21:17  21:16 [38']  
[41] 12:00   A.Kordušas, I.Petrulaitienė    
 4   Andrius Kordušas ,   Indrė Petrulaitienė    18:21  21:14  21:17 [40']    1-a vieta
    [78] 14:35   B.Vaškevičius, S.Damaškaitė
 3   Nidas Kijauskas ,   Rasa Šulnienė        21:19  21:17 [25']
[42] 12:00   L.Vaškevičius, L.Januškevičienė    
 6   Laimonas Vaškevičius ,   Laura Januškevičienė    8:21  21:17  21:15 [33']    
  [57] 13:15   B.Vaškevičius, S.Damaškaitė  
 7   Vidas Martinkus ,   Judita Vadeikienė      21:14  21:17 [25']  
[43] 12:25   B.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 2   Benas Vaškevičius ,   Sandra Damaškaitė    21:14  21:7 [23']    
     
     A.Mackevič, J.Ramaneckienė  3-a vieta
  [79] 15:05   A.Mackevič, J.Ramaneckienė
   L.Vaškevičius, L.Januškevičienė   21:18  24:22 [26']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Slušnys, R.Petrošienė    
  [58] 13:15   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė  
   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė   21:14  21:11 [20']  5-a vieta
    [80] 15:05   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė
   N.Kijauskas, R.Šulnienė     15:21  21:16  21:14 [34']
  [59] 13:15   N.Kijauskas, R.Šulnienė  
   V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:17  21:17 [26']  
       
       
     A.Slušnys, R.Petrošienė  7-a vieta
    [81] 15:05   A.Slušnys, R.Petrošienė
     V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:14  13:21  21:17 [32']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
European Mixed Team Championships - first stage
2020-12-09 10:00 2020-12-12 14:00
Nenustatyta, . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.