Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2019-01-05, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05  
 1   Andžej Mackevič ,   Jelena Ramaneckienė   Dėl 1-4 vietų    
[40] 12:00   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 8   Arnoldas Slušnys ,   Ramunė Petrošienė    21:8  21:17 [19']    
  [56] 13:15   A.Kordušas, I.Petrulaitienė  
 5   Evaldas Bradūnas ,   Monika Plytnikaitė      18:21  21:17  21:16 [38']  
[41] 12:00   A.Kordušas, I.Petrulaitienė    
 4   Andrius Kordušas ,   Indrė Petrulaitienė    18:21  21:14  21:17 [40']    1-a vieta
    [78] 14:35   B.Vaškevičius, S.Damaškaitė
 3   Nidas Kijauskas ,   Rasa Šulnienė        21:19  21:17 [25']
[42] 12:00   L.Vaškevičius, L.Januškevičienė    
 6   Laimonas Vaškevičius ,   Laura Januškevičienė    8:21  21:17  21:15 [33']    
  [57] 13:15   B.Vaškevičius, S.Damaškaitė  
 7   Vidas Martinkus ,   Judita Vadeikienė      21:14  21:17 [25']  
[43] 12:25   B.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 2   Benas Vaškevičius ,   Sandra Damaškaitė    21:14  21:7 [23']    
     
     A.Mackevič, J.Ramaneckienė  3-a vieta
  [79] 15:05   A.Mackevič, J.Ramaneckienė
   L.Vaškevičius, L.Januškevičienė   21:18  24:22 [26']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Slušnys, R.Petrošienė    
  [58] 13:15   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė  
   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė   21:14  21:11 [20']  5-a vieta
    [80] 15:05   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė
   N.Kijauskas, R.Šulnienė     15:21  21:16  21:14 [34']
  [59] 13:15   N.Kijauskas, R.Šulnienė  
   V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:17  21:17 [26']  
       
       
     A.Slušnys, R.Petrošienė  7-a vieta
    [81] 15:05   A.Slušnys, R.Petrošienė
     V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:14  13:21  21:17 [32']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.