Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2019-01-05, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05  
 1   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 16       ->      
  [12] 09:50   J.Žibūdienė, J.Puchova    
 9   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
    21:10  21:11 [20']    
[3] 09:30   V.Giedra, E.Ramanauskaitė      
 8   Svetlana Čalkina 
 Ieva Vidzėnienė 
  21:16  21:11 [37']      
    [24] 10:40   J.Žibūdienė, J.Puchova  
 5   Zita Valancevičienė 
 Asta Bačkaitienė 
      21:18  21:15 [25']  
 Z.Valancevičienė, A.Bačkaitienė      
 12       ->      
  [13] 10:15   Z.Valancevičienė, A.Bačkaitienė    
 13         21:17  21:11 [22']    
 S.Čečkauskienė, R.Petrošienė      
 4   Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
  ->       1-a vieta
      [36] 11:30   J.Žibūdienė, J.Puchova
 3   Justė Kažanauskaitė 
 Lorena Valantiejienė 
        23:21  21:16 [25']
 J.Kažanauskaitė, L.Valantiejienė      
 14       ->      
  [14] 10:15   J.Kažanauskaitė, L.Valantiejienė    
 11         10:21  21:15  21:18 [36']    
 J.Vadeikienė, J.Vaškelytė      
 6   Judita Vadeikienė 
 Jurgita Vaškelytė 
  ->      
    [25] 11:05   R.Narijauskaitė, J.Treinytė  
 7   Regina Narijauskaitė 
 Jolanta Treinytė 
      19:21  21:15  21:14 [38']  
[4] 09:30   R.Narijauskaitė, J.Treinytė      
 10   Kotryna Remeikaitė 
 Aušrinė Balazaitė 
  21:17  20:22  21:14 [49']      
  [15] 10:15   R.Narijauskaitė, J.Treinytė    
 15         21:18  21:19 [29']    
 Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė      
 2   Živilė Šeškevičienė 
 Laura Januškevičienė 
  ->    Z.Valancevičienė, A.Bačkaitienė   3-a vieta
      [37] 12:00   J.Kažanauskaitė, L.Valantiejienė
       J.Kažanauskaitė, L.Valantiejienė   21:13  21:12 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Giedra, E.Ramanauskaitė    
    [26] 11:05   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  
     S.Čečkauskienė, R.Petrošienė   19:21  21:15  21:17 [39']   5-a vieta
      [38] 12:00   Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė
     J.Vadeikienė, J.Vaškelytė     21:15  21:12 [26']
    [27] 11:05   Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė  
     Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė   21:14  21:18 [26']  
         
         
       V.Giedra, E.Ramanauskaitė   7-a vieta
      [39] 12:00   J.Vadeikienė, J.Vaškelytė
       J.Vadeikienė, J.Vaškelytė   21:18  23:21 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Čalkina, I.Vidzėnienė    
   S.Čalkina, I.Vidzėnienė   ->    
     S.Čalkina, I.Vidzėnienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [28] 11:05   K.Remeikaitė, A.Balazaitė
        21:19  15:21  21:18 [33']
   .    
    ->    
     K.Remeikaitė, A.Balazaitė  
   K.Remeikaitė, A.Balazaitė     ->  
   K.Remeikaitė, A.Balazaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.