Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2019-01-05, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05  
 1   Evaldas Čižinauskas 
 Asta Bačkaitienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[48] 12:25   E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė      
 16   Egidijus Karaliūnas 
 Ingrida Savickienė 
  21:16  21:10 [21']      
  [70] 14:10   E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė    
 9   Saulius Eibukas 
 Ieva Vidzėnienė 
    21:10  21:10 [21']    
[49] 12:50   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė      
 8   Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:18  18:21  21:17 [34']      
    [92] 16:00   E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė  
 5   Andžej Mackevič (jr) 
 Justė Kažanauskaitė 
      21:6  21:23  21:17 [36']  
[50] 12:50   A.Mackevič (jr), J.Kažanauskaitė      
 12   Gobinath Siva 
 Kristina Poškutė 
  21:16  22:20 [22']      
  [71] 14:10   V.Stončius, A.Balazaitė    
 13   Valentas Stončius 
 Aušrinė Balazaitė 
    21:17  17:21  21:11 [32']    
[51] 12:50   V.Stončius, A.Balazaitė      
 4   Jovitas Gatelis 
 Zita Valancevičienė 
  22:20  18:21  21:18 [39']       1-a vieta
      [108] 16:50   M.Atkočaitis, J.Živatkauskaitė
 3   Salvijus Stravinskas 
 Svetlana Čalkina 
        21:18  14:21  21:19 [32']
[52] 12:50   G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė      
 14   Gytis Vizgirda 
 Justė Kazakauskaitė 
  24:22  21:13 [33']      
  [72] 14:10   M.Atkočaitis, J.Živatkauskaitė    
 11   Martynas Atkočaitis 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
    21:19  22:24  21:12 [37']    
[53] 12:50   M.Atkočaitis, J.Živatkauskaitė      
 6   Jurgis Pauliukas 
 Jelena Puchova 
  22:20  21:17 [28']      
    [93] 16:00   M.Atkočaitis, J.Živatkauskaitė  
 7   Paulius Svideravičius 
 Lorena Valantiejienė 
      21:14  21:16 [25']  
[54] 12:50   D.Rumšys, J.Treinytė      
 10   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
  21:19  12:21  24:22 [39']      
  [73] 14:35   R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė    
 15   Rytis Vizgirda 
 Vaida Žitlinskaitė 
    10:21  21:14  21:13 [33']    
[55] 13:15   R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė      
 2   Lauras Žibūda 
 Justė Žibūdienė 
  19:21  22:20  21:18 [39']    V.Stončius, A.Balazaitė   3-a vieta
      [109] 17:20   V.Stončius, A.Balazaitė
       R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė   21:12  21:16 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė    
    [94] 16:00   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė  
     A.Mackevič (jr), J.Kažanauskaitė   21:15  15:21  25:23 [39']   5-a vieta
     
     G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė     ->
    [95] 16:00   G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė  
     D.Rumšys, J.Treinytė   16:21  21:17  21:19 [39']  
         
         
       A.Mackevič (jr), J.Kažanauskaitė   7-a vieta
     
       D.Rumšys, J.Treinytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   E.Karaliūnas, I.Savickienė      
  [74] 14:35   S.Eibukas, I.Vidzėnienė    
   S.Eibukas, I.Vidzėnienė   21:17  17:21  21:17 [33']    
    [96] 16:00   J.Gatelis, Z.Valancevičienė  
   G.Siva, K.Poškutė     21:12  21:7 [20']  
  [75] 14:35   J.Gatelis, Z.Valancevičienė    
   J.Gatelis, Z.Valancevičienė   21:10  19:21  21:13 [29']     9-a vieta
     
   S.Stravinskas, S.Čalkina       ->
  [76] 14:35   S.Stravinskas, S.Čalkina    
   J.Pauliukas, J.Puchova   19:21  22:20  21:19 [37']    
    [97] 16:25   P.Svideravičius, L.Valantiejienė  
   P.Svideravičius, L.Valantiejienė     21:18  21:14 [27']  
  [77] 14:35   P.Svideravičius, L.Valantiejienė    
   L.Žibūda, J.Žibūdienė   21:14  21:18 [23']    
         
       S.Eibukas, I.Vidzėnienė   11-a vieta
     
       S.Stravinskas, S.Čalkina   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Karaliūnas, I.Savickienė    
    [98] 16:25   G.Siva, K.Poškutė  
     G.Siva, K.Poškutė   19:21  21:11  21:14 [37']   13-a vieta
     
     J.Pauliukas, J.Puchova     ->
    [99] 16:25   J.Pauliukas, J.Puchova  
     L.Žibūda, J.Žibūdienė   21:17  21:15 [26']  
         
         
       E.Karaliūnas, I.Savickienė   15-a vieta
     
       L.Žibūda, J.Žibūdienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIASIS TURNYRAS + VAKRONĖ)
2020-07-25 10:00 2020-07-25 14:00
Nenustatyta,
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-24 10:00 2020-07-24 19:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.