Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2019-01-05, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Peleckis, I.Peleckienė        
 32       ->        
  [60] 13:15   G.Buntis, K.Remeikaitė      
 17   Gediminas Buntis 
 Kotryna Remeikaitė 
    21:12  21:11 [18']      
[44] 12:25   G.Buntis, K.Remeikaitė        
 16   Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
  21:6  21:6 [18']        
    [82] 15:05   G.Buntis, K.Remeikaitė    
 9   Simas Malakauskas 
 Renata Stulpinaitė 
      21:11  21:18 [24']    
 S.Malakauskas, R.Stulpinaitė        
 24       ->        
  [61] 13:45   S.Malakauskas, R.Stulpinaitė      
 25         19:21  21:12  22:20 [38']      
 A.Kamantauskas, D.Morkvėnaitė        
 8   Aurimas Kamantauskas 
 Dovilė Morkvėnaitė 
  ->        
      [100] 16:25   G.Buntis, K.Remeikaitė  
 5   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
        21:18  22:20 [28']  
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė        
 28       ->        
  [62] 13:45   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 21         21:17  21:12 [21']      
 V.Turolevičius, S.Flaksienė        
 12   Vaidas Turolevičius 
 Sigita Flaksienė 
  ->        
    [83] 15:05   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 13   Egidijus Litvinskas 
 Jurga Chomskytė 
      21:17  21:16 [30']    
[45] 12:25   E.Litvinskas, J.Chomskytė        
 20   Julius Žitkauskas 
 Rima Šidlauskienė 
  21:8  21:18 [26']        
  [63] 13:45   J.Seniūnas, E.Ramanauskaitė      
 29         21:16  21:9 [20']      
 J.Seniūnas, E.Ramanauskaitė        
 4   Jonas Seniūnas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  ->         1-a vieta
        [110] 17:20   G.Buntis, K.Remeikaitė
 3   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
          21:11  21:18 [25']
 E.Petrošius, V.Slušnienė        
 30       ->        
  [64] 13:45   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė      
 19   Giedrius Stravinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
    21:6  21:17 [19']      
[46] 12:25   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė        
 14   Vaidas Šmitas 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  21:5  21:11 [18']        
    [84] 15:05   V.Korolkovas, L.Gorienė    
 11   Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
      22:20  21:17 [26']    
 T.Jarutis, J.Pilypaitė        
 22       ->        
  [65] 13:45   V.Korolkovas, L.Gorienė      
 27         21:11  21:16 [23']      
 V.Korolkovas, L.Gorienė        
 6   Vaidas Korolkovas 
 Lina Gorienė 
  ->        
      [101] 16:25   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
 7   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
        21:10  21:13 [24']  
 A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė        
 26       ->        
  [66] 13:45   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė      
 23         21:12  21:16 [23']      
 J.Daugėla, V.Daugėlienė        
 10   Jonas Daugėla 
 Vaida Daugėlienė 
  ->        
    [85] 15:30   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
 15   Ramūnas Paškevičius 
 Juratė Paškevičienė 
      8:21  21:13  21:14 [31']    
[47] 12:25   R.Paškevičius, J.Paškevičienė        
 18   Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
  21:11  12:21  21:9 [25']      A.Petkevičius, O.Radzevičienė   3-a vieta
  [67] 14:10   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   [111] 17:20   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 31         21:12  21:17 [27']    V.Korolkovas, L.Gorienė   21:19  22:20 [25']
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė        
 2   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Malakauskas, R.Stulpinaitė    
      [102] 16:25   S.Malakauskas, R.Stulpinaitė  
       J.Seniūnas, E.Ramanauskaitė   21:18  23:21 [29']   5-a vieta
       
       G.Stravinskas, R.Milašauskaitė     ->
      [103] 16:50   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė  
       A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   21:12  24:22 [21']  
           
           
         J.Seniūnas, E.Ramanauskaitė   7-a vieta
       
         A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Peleckis, I.Peleckienė      
    [86] 15:30   E.Peleckis, I.Peleckienė    
     A.Kamantauskas, D.Morkvėnaitė   13:21  21:16  21:11 [32']    
      [104] 16:50   E.Peleckis, I.Peleckienė  
     V.Turolevičius, S.Flaksienė     23:21  19:21  25:23 [33']  
    [87] 15:30   V.Turolevičius, S.Flaksienė    
     E.Litvinskas, J.Chomskytė   21:15  21:12 [23']     9-a vieta
       
     E.Petrošius, V.Slušnienė       ->
    [88] 15:30   E.Petrošius, V.Slušnienė    
     T.Jarutis, J.Pilypaitė   21:17  21:9 [19']    
      [105] 16:50   J.Daugėla, V.Daugėlienė  
     J.Daugėla, V.Daugėlienė     21:17  21:18 [23']  
    [89] 15:30   J.Daugėla, V.Daugėlienė    
     R.Paškevičius, J.Paškevičienė   8:21  21:13  21:17 [30']    
           
         V.Turolevičius, S.Flaksienė   11-a vieta
       
         E.Petrošius, V.Slušnienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Kamantauskas, D.Morkvėnaitė    
      [106] 16:50   E.Litvinskas, J.Chomskytė  
       E.Litvinskas, J.Chomskytė   20:22  21:18  21:11 [35']   13-a vieta
       
       T.Jarutis, J.Pilypaitė     ->
      [107] 16:50   R.Paškevičius, J.Paškevičienė  
       R.Paškevičius, J.Paškevičienė   21:11  21:18 [19']  
           
           
         A.Kamantauskas, D.Morkvėnaitė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      T.Jarutis, J.Pilypaitė   ->
         
   A.Šadauskas, J.Šadauskienė      
   A.Šadauskas, J.Šadauskienė   ->      
     A.Šadauskas, J.Šadauskienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [68] 14:10   A.Šadauskas, J.Šadauskienė  
        21:19  12:21  28:26 [37']  
   .      
    ->      
     J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė    
   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė     ->    
   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė      
    ->       17-a vieta
        [90] 15:30   M.Narkus, E.Rekašiūtė
          21:6  21:15 [25']
   V.Šmitas, R.Šutaitė-Giedraitienė      
   V.Šmitas, R.Šutaitė-Giedraitienė   ->      
     V.Šmitas, R.Šutaitė-Giedraitienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [69] 14:10   M.Narkus, E.Rekašiūtė  
        18:21  22:20  22:20 [43']  
   .      
    ->      
     M.Narkus, E.Rekašiūtė    
   M.Narkus, E.Rekašiūtė     ->    
   M.Narkus, E.Rekašiūtė      
    ->    J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė   19-a vieta
        [91] 16:00   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė
         V.Šmitas, R.Šutaitė-Giedraitienė   16:21  21:18  23:21 [38']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.