Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunių čempionatas, Data: 2018-11-03, Vieta: Nenustatyta, . A.Le Coq Sport Hall, Tartu  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Daniel Kornejev    Dėl 1-16 vietos        
 D.Kornejev        
 32       ->        
  [10]  D.Kornejev      
 17         21:9  21:15      
 T.Sala        
 16   Toms Sala    ->        
    [42]  D.Kornejev    
 9           21:12  21:9    
 M.Grytė        
 24   Mykolas Grytė    ->        
  [11]  A.Nummi      
 25         21:5  21:7      
 A.Nummi        
 8   Akseli Nummi    ->        
      [73]  O.Oldorff  
 5   Markas Gedrimas          17:21  21:12  21:12  
[5]  M.Gedrimas        
 28   Janis Jaunslavietis    21:10  21:16        
  [12]  M.Gedrimas      
 21   Oliver Hani      21:13  21:12      
[6]  O.Hani        
 12   Mikhail Makarov    21:12  21:17        
    [43]  O.Oldorff    
 13   Oliver Oldorff        21:4  21:11    
 O.Oldorff        
 20       ->        
  [13]  O.Oldorff      
 29   Siim Saarse      21:8  21:15      
[7]  S.Saarse        
 4   Regnars Bajars    21:15  21:11         1-a vieta
        [237]  O.Oldorff
 3   Domas Pakšys            19:21  21:11  21:11
[8]  D.Pakšys        
 30   Edgars Romka    21:5  21:5        
  [14]  D.Pakšys      
 19         23:21  21:11      
 K.Männik        
 14   Karl Aksel Männik    ->        
    [44]  D.Pakšys    
 11   Daniil Silivanov        24:22  21:18    
 D.Silivanov        
 22       ->        
  [15]  A.Melleri      
 27         21:19  21:10      
 A.Melleri        
 6   Alvar Melleri    ->        
      [74]  D.Pakšys  
 7   Tommi Kaikkonen          21:15  21:18  
 T.Kaikkonen        
 26       ->        
  [16]  T.Kaikkonen      
 23   Domas Daugėla      15:21  21:9  21:17      
[9]  D.Kashin        
 10   Dmitri Kashin    21:13  21:7        
    [45]  A.Schmidt    
 15   Ričards Lidaks        21:15  21:13    
 R.Lidaks        
 18       ->      D.Kornejev   3-a vieta
  [17]  A.Schmidt   [238]  A.Schmidt
 31         21:8  21:2    A.Schmidt   21:8  15:21  21:19
 A.Schmidt        
 2   Andrei Schmidt    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Nummi    
       
       M.Gedrimas   ->   5-a vieta
       
       A.Melleri     ->
       
       T.Kaikkonen   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Sala      
    [46]  T.Sala    
     M.Grytė   21:13  21:19    
      [75]  O.Hani  
     O.Hani     21:11  21:15  
    [47]  O.Hani    
     S.Saarse   21:11  10:21  21:16     9-a vieta
        [239]  K.Männik
     K.Männik       21:11  21:18
    [48]  K.Männik    
     D.Silivanov   22:20  21:14    
      [76]  K.Männik  
     D.Kashin     21:17  21:4  
    [49]  D.Kashin    
     R.Lidaks   21:12  21:6    
           
         T.Sala   11-a vieta
       
         D.Kashin   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Grytė    
       
       S.Saarse   ->   13-a vieta
       
       D.Silivanov     ->
       
       R.Lidaks   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Makarov  
   J.Jaunslavietis       ->  
  [18]  M.Makarov      
   M.Makarov   21:7  21:5      
    [50]  M.Makarov    
      21:8  21:13    
   R.Bajars      
   R.Bajars   ->       17-a vieta
        [240]  M.Makarov
   E.Romka         21:13  21:10
   E.Romka      
    ->      
     E.Romka    
      ->    
   .      
    ->      
      [77]  D.Daugėla  
        21:18  23:21  
   D.Daugėla      
   D.Daugėla   ->      
     D.Daugėla    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
         E.Romka
         E.Romka   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       R.Bajars  
       R.Bajars   ->   21-a vieta
         R.Bajars
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       J.Jaunslavietis  
     J.Jaunslavietis     ->  
     J.Jaunslavietis    
      ->     25-a vieta
         J.Jaunslavietis
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.