Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunių čempionatas, Data: 2018-11-03, Vieta: Nenustatyta, . A.Le Coq Sport Hall, Tartu  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Daniel Kornejev 
 Andrei Schmidt 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Kornejev, A.Schmidt      
 16       ->      
  [154]  D.Kornejev, A.Schmidt    
 9   Janis Jaunslavietis 
 Ričards Lidaks 
    21:4  21:4    
[137]  D.Daugėla, M.Grytė      
 8   Domas Daugėla 
 Mykolas Grytė 
  12:21  21:18  22:20      
    [168]  D.Kornejev, A.Schmidt  
 5   Alvar Melleri 
 Akseli Nummi 
      21:16  21:16  
 A.Melleri, A.Nummi      
 12       ->      
  [155]  A.Melleri, A.Nummi    
 13         21:11  21:15    
 D.Kashin, D.Silivanov      
 4   Dmitri Kashin 
 Daniil Silivanov 
  ->       1-a vieta
      [231]  M.Gedrimas, D.Pakšys
 3   Oliver Hani 
 Karl Aksel Männik 
        18:21  21:17  21:13
 O.Hani, K.Männik      
 14       ->      
  [156]  M.Gedrimas, D.Pakšys    
 11   Markas Gedrimas 
 Domas Pakšys 
    21:19  18:21  21:10    
[138]  M.Gedrimas, D.Pakšys      
 6   Regnars Bajars 
 Toms Sala 
  21:15  21:10      
    [169]  M.Gedrimas, D.Pakšys  
 7   Rolands Bratčikovs 
 Aleksis Emiljans Kviesis 
      21:16  12:21  21:16  
[139]  R.Lagoditsh, M.Makarov      
 10   Roman Lagoditsh 
 Mikhail Makarov 
  21:11  21:5      
  [157]  T.Kaikkonen, O.Oldorff    
 15         21:9  21:13    
 T.Kaikkonen, O.Oldorff      
 2   Tommi Kaikkonen 
 Oliver Oldorff 
  ->    A.Melleri, A.Nummi   3-a vieta
      [232]  A.Melleri, A.Nummi
       T.Kaikkonen, O.Oldorff   21:19  21:18
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Daugėla, M.Grytė    
     
     D.Kashin, D.Silivanov   ->   5-a vieta
     
     O.Hani, K.Männik     ->
     
     R.Lagoditsh, M.Makarov   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [158]  J.Jaunslavietis, R.Lidaks    
   J.Jaunslavietis, R.Lidaks   ->    
     J.Jaunslavietis, R.Lidaks  
      ->  
  [159]  .    
    ->     9-a vieta
     
        ->
  [160]  R.Bajars, T.Sala    
   R.Bajars, T.Sala   ->    
     
   R.Bratčikovs, A.Kviesis     ->  
  [161]  R.Bratčikovs, A.Kviesis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.