Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunių čempionatas, Data: 2018-11-03, Vieta: Nenustatyta, . A.Le Coq Sport Hall, Tartu  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Daniel Kornejev 
 Andrei Schmidt 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Kornejev, A.Schmidt      
 16       ->      
  [154]  D.Kornejev, A.Schmidt    
 9   Janis Jaunslavietis 
 Ričards Lidaks 
    21:4  21:4    
[137]  D.Daugėla, M.Grytė      
 8   Domas Daugėla 
 Mykolas Grytė 
  12:21  21:18  22:20      
    [168]  D.Kornejev, A.Schmidt  
 5   Alvar Melleri 
 Akseli Nummi 
      21:16  21:16  
 A.Melleri, A.Nummi      
 12       ->      
  [155]  A.Melleri, A.Nummi    
 13         21:11  21:15    
 D.Kashin, D.Silivanov      
 4   Dmitri Kashin 
 Daniil Silivanov 
  ->       1-a vieta
      [231]  M.Gedrimas, D.Pakšys
 3   Oliver Hani 
 Karl Aksel Männik 
        18:21  21:17  21:13
 O.Hani, K.Männik      
 14       ->      
  [156]  M.Gedrimas, D.Pakšys    
 11   Markas Gedrimas 
 Domas Pakšys 
    21:19  18:21  21:10    
[138]  M.Gedrimas, D.Pakšys      
 6   Regnars Bajars 
 Toms Sala 
  21:15  21:10      
    [169]  M.Gedrimas, D.Pakšys  
 7   Rolands Bratčikovs 
 Aleksis Emiljans Kviesis 
      21:16  12:21  21:16  
[139]  R.Lagoditsh, M.Makarov      
 10   Roman Lagoditsh 
 Mikhail Makarov 
  21:11  21:5      
  [157]  T.Kaikkonen, O.Oldorff    
 15         21:9  21:13    
 T.Kaikkonen, O.Oldorff      
 2   Tommi Kaikkonen 
 Oliver Oldorff 
  ->    A.Melleri, A.Nummi   3-a vieta
      [232]  A.Melleri, A.Nummi
       T.Kaikkonen, O.Oldorff   21:19  21:18
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Daugėla, M.Grytė    
     
     D.Kashin, D.Silivanov   ->   5-a vieta
     
     O.Hani, K.Männik     ->
     
     R.Lagoditsh, M.Makarov   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [158]  J.Jaunslavietis, R.Lidaks    
   J.Jaunslavietis, R.Lidaks   ->    
     J.Jaunslavietis, R.Lidaks  
      ->  
  [159]  .    
    ->     9-a vieta
     
        ->
  [160]  R.Bajars, T.Sala    
   R.Bajars, T.Sala   ->    
     
   R.Bratčikovs, A.Kviesis     ->  
  [161]  R.Bratčikovs, A.Kviesis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.