Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunių čempionatas, Data: 2018-11-03, Vieta: Nenustatyta, . A.Le Coq Sport Hall, Tartu  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Karl Aksel Männik 
 Heili Merisalu 
  Dėl 1-8 vietos      
[186]  K.Männik, H.Merisalu      
 16   Mykolas Grytė 
 Augustė Stankevičiūtė 
  21:8  21:7      
  [194]  K.Männik, H.Merisalu    
 9   Daniil Silivanov 
 Tatjana Bondarenko 
    21:14  18:21  21:14    
[187]  D.Silivanov, T.Bondarenko      
 8   Oliver Oldorff 
 Henna Hukari 
  23:21  21:16      
    [198]  A.Schmidt, L.Kale  
 5   Alvar Melleri 
 Elsa Salonen 
      21:19  21:19  
[188]  M.Gedrimas, L.Leonavičiūtė      
 12   Markas Gedrimas 
 Liepa Leonavičiūtė 
  21:10  21:17      
  [195]  A.Schmidt, L.Kale    
 13   Andrei Schmidt 
 Laura-liis Kale 
    21:19  18:21  21:15    
[189]  A.Schmidt, L.Kale      
 4   Mikhail Makarov 
 Sofija Yanovskaya 
  21:15  21:11       1-a vieta
      [227]  D.Pakšys, J.Kelečiūtė
 3   Akseli Nummi 
 Jasmin Silvola 
        21:15  17:21  21:16
[190]  A.Nummi, J.Silvola      
 14   Ričards Lidaks 
 Madara Mackeviča 
  21:9  21:15      
  [196]  D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 11   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
    21:12  21:15    
[191]  D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 6   Oliver Hani 
 Emilia Šapovalova 
  21:14  21:12      
    [199]  D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
 7   Domas Daugėla 
 Taja Leonovič 
      21:4  21:12  
[192]  D.Kashin, M.Robak      
 10   Dmitri Kashin 
 Maija Robak 
  21:9  21:15      
  [197]  D.Kashin, M.Robak    
 15   Toms Sala 
 Elza Zitane 
    26:24  12:21  24:22    
[193]  T.Kaikkonen, T.Santalahti      
 2   Tommi Kaikkonen 
 Tuulia Santalahti 
  21:11  21:8    K.Männik, H.Merisalu   3-a vieta
      [228]  K.Männik, H.Merisalu
       D.Kashin, M.Robak   21:13  21:5
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Silivanov, T.Bondarenko    
     
     M.Gedrimas, L.Leonavičiūtė   ->   5-a vieta
     
     A.Nummi, J.Silvola     ->
     
     T.Kaikkonen, T.Santalahti   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Grytė, A.Stankevičiūtė      
     
   O.Oldorff, H.Hukari   ->    
     
   A.Melleri, E.Salonen     ->  
     
   M.Makarov, S.Yanovskaya   ->     9-a vieta
     
   R.Lidaks, M.Mackeviča       ->
     
   O.Hani, E.Šapovalova   ->    
     
   D.Daugėla, T.Leonovič     ->  
     
   T.Sala, E.Zitane   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.