Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos vaikų taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Perla Murėnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 P.Murėnaitė      
 16       ->      
  [95] 17:40   P.Murėnaitė    
 9   Vytenė Puišytė      21:6  21:9 [15']    
[81] 16:40   V.Puišytė      
 8   Augustė Leimonaitė    21:17  21:13 [20']      
    [109] 19:05   P.Murėnaitė  
 5   Gustė Šuliauskaitė        21:3  21:6 [10']  
[82] 16:40   G.Šuliauskaitė      
 12   Ūla Lasinskaitė    21:16  21:10 [31']      
  [96] 17:40   M.Barauskaitė    
 13   Justė Mankevičiūtė      21:12  21:13 [23']    
[83] 16:40   M.Barauskaitė      
 4   Minija Barauskaitė    21:8  21:4 [18']       1-a vieta
      [121] 20:10   P.Murėnaitė
 3   Jogailė Kelečiūtė          21:3  21:9 [17']
[84] 16:40   J.Kelečiūtė      
 14   Milda Lekšaitė    21:12  21:13 [28']      
  [97] 18:00   J.Kelečiūtė    
 11   Patricija Zvezdinaitė      12:21  21:15  21:15 [36']    
[85] 17:00   I.Baranauskaitė      
 6   Ivija Baranauskaitė    21:8  21:13 [28']      
    [110] 19:05   J.Kelečiūtė  
 7   Lia Loginova        21:19  21:9 [17']  
[86] 17:00   L.Loginova      
 10   Akvilė Petkevičiūtė    21:11  21:14 [46']      
  [98] 18:00   K.Anciūtė    
 15   Kamilė Rutkauskaitė      21:14  18:21  21:11 [25']    
[87] 17:00   K.Anciūtė      
 2   Kristė Anciūtė    21:6  21:5 [15']    M.Barauskaitė   3-a vieta
      [122] 20:10   M.Barauskaitė
       K.Anciūtė   21:19  26:24 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Puišytė    
    [111] 19:05   G.Šuliauskaitė  
     G.Šuliauskaitė   21:23  23:21  21:17 [43']   5-a vieta
      [123] 20:10   I.Baranauskaitė
     I.Baranauskaitė     21:16  21:13 [26']
    [112] 19:05   I.Baranauskaitė  
     L.Loginova   21:17  21:13 [21']  
         
         
       V.Puišytė   7-a vieta
     
       L.Loginova   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Leimonaitė    
   A.Leimonaitė   ->    
    [113] 19:25   A.Leimonaitė  
   Ū.Lasinskaitė     19:21  21:17  21:14 [29']  
  [99] 18:00   Ū.Lasinskaitė    
   J.Mankevičiūtė   21:10  21:5 [15']     9-a vieta
      [124] 20:10   A.Leimonaitė
   M.Lekšaitė       16:21  21:16  21:10 [32']
  [100] 18:00   P.Zvezdinaitė    
   P.Zvezdinaitė   21:0  21:0    
    [114] 19:25   A.Petkevičiūtė  
   A.Petkevičiūtė     17:21  21:17  21:16 [32']  
  [101] 18:25   A.Petkevičiūtė    
   K.Rutkauskaitė   21:6  21:9 [14']    
         
       Ū.Lasinskaitė   11-a vieta
     
       P.Zvezdinaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Mankevičiūtė  
     J.Mankevičiūtė   ->   13-a vieta
     
     M.Lekšaitė     ->
     K.Rutkauskaitė  
     K.Rutkauskaitė   21:0  21:0  
         
         
        15-a vieta
       M.Lekšaitė
       M.Lekšaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.