Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos vaikų taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jorūnė Šalnaitė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
21
6
21
13
 17'
21
3
21
3
 13'
84/25
59
2
1
2 Nomeda Seniūnaitė 
 Rusnė Vidzėnaitė 
6
21
13
21
 17'
21
4
21
16
 10'
61/62
-1
1
2
3 Miglė Keraminaitė 
 Valdonė Šleiniūtė 
3
21
3
21
 13'
4
21
16
21
 10'
26/84
-58
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Greta Vedrickaitė 
 Lukrecija Bartuškaitė 
21
8
21
11
 18'
42/19
23
1
1
2 Elija Dindaitė 
 Elzė Dindaitė 
8
21
11
21
 18'
19/42
-23
0
2



2018-11-10  
   1-a vieta
 1    Jorūnė Šalnaitė,  Jorė Kavaliauskaitė  
[76] 15:55   J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė
 2    Greta Vedrickaitė,  Lukrecija Bartuškaitė   14:21  21:9  21:15 [33']
   



2018-11-10  
   3-a vieta
 3    Nomeda Seniūnaitė,  Rusnė Vidzėnaitė  
[77] 16:15   N.Seniūnaitė, R.Vidzėnaitė
 4    Elija Dindaitė,  Elzė Dindaitė   7:21  21:18  22:20 [34']
   



 
   5-a vieta
 5    Miglė Keraminaitė,  Valdonė Šleiniūtė  
 M.Keraminaitė, V.Šleiniūtė
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.