Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos vaikų taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jorūnė Šalnaitė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
21
6
21
13
 17'
21
3
21
3
 13'
84/25
59
2
1
2 Nomeda Seniūnaitė 
 Rusnė Vidzėnaitė 
6
21
13
21
 17'
21
4
21
16
 10'
61/62
-1
1
2
3 Miglė Keraminaitė 
 Valdonė Šleiniūtė 
3
21
3
21
 13'
4
21
16
21
 10'
26/84
-58
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Greta Vedrickaitė 
 Lukrecija Bartuškaitė 
21
8
21
11
 18'
42/19
23
1
1
2 Elija Dindaitė 
 Elzė Dindaitė 
8
21
11
21
 18'
19/42
-23
0
2



2018-11-10  
   1-a vieta
 1    Jorūnė Šalnaitė,  Jorė Kavaliauskaitė  
[76] 15:55   J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė
 2    Greta Vedrickaitė,  Lukrecija Bartuškaitė   14:21  21:9  21:15 [33']
   



2018-11-10  
   3-a vieta
 3    Nomeda Seniūnaitė,  Rusnė Vidzėnaitė  
[77] 16:15   N.Seniūnaitė, R.Vidzėnaitė
 4    Elija Dindaitė,  Elzė Dindaitė   7:21  21:18  22:20 [34']
   



 
   5-a vieta
 5    Miglė Keraminaitė,  Valdonė Šleiniūtė  
 M.Keraminaitė, V.Šleiniūtė
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.