Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos, Data: 2019-03-16, Vieta: Bastilija, Tauragė . Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Diana Bumbulytė 
 Vitalija Movšovič 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Bumbulytė, V.Movšovič        
 32       ->        
   D.Bumbulytė, V.Movšovič      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [26] 11:05   D.Bumbulytė, V.Movšovič    
 9   Milda Lekšaitė 
 Sofija Orlovaitė 
      9:11  11:2  11:4  11:3 [19']    
 M.Lekšaitė, S.Orlovaitė        
 24       ->        
  [9] 10:30   M.Lekšaitė, S.Orlovaitė      
 25         11:6  11:5  11:1 [16']      
 K.Čyvaitė, A.Pipiraitė        
 8   Kotryna Čyvaitė 
 Austėja Pipiraitė 
  ->        
      [42] 11:40   D.Bumbulytė, V.Movšovič  
 5   Aušrinė Balazaitė 
 Kotryna Remeikaitė 
        9:11  12:10  5:11  11:6  11:5 [31']  
 A.Balazaitė, K.Remeikaitė        
 28       ->        
  [10] 10:30   A.Balazaitė, K.Remeikaitė      
 21         11:4  11:1  11:6 [13']      
 G.Giedrikaitė, L.Grubinskaitė        
 12   Goda Giedrikaitė 
 Liepa Grubinskaitė 
  ->        
    [27] 11:05   A.Balazaitė, K.Remeikaitė    
 13   Gabija Jankauskaitė 
 Rasa Janina Niunevaitė 
      11:3  11:4  11:3 [14']    
 G.Jankauskaitė, R.Niunevaitė        
 20       ->        
  [13] 10:45   E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė      
 29         11:3  11:6  11:4 [17']      
 E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė        
 4   Evelina Karlikauskytė 
 Aistė Valantinaitė 
  ->         1-a vieta
        [57] 11:55   D.Bumbulytė, V.Movšovič
 3   Paulina Gečaitė 
 Monika Sukackaitė 
          11:3  11:6  12:10 [18']
 P.Gečaitė, M.Sukackaitė        
 30       ->        
  [16] 10:45   P.Gečaitė, M.Sukackaitė      
 19   Raminta Petrusevičiūtė 
 Rugilė Petrusevičiūtė 
    11:2  11:2  11:0 [12']      
[7] 10:30   V.Baltutytė, V.Balvočiūtė        
 14   Vakarė Baltutytė 
 Vaiva Balvočiūtė 
  8:11  11:6  8:11  11:5  11:8 [31']        
    [28] 11:05   D.Rimkutė, V.Trakšelytė    
 11   Saulė Mackevičiūtė 
 Ema Purmalytė 
      11:7  11:4  7:11  11:6 [22']    
 S.Mackevičiūtė, E.Purmalytė        
 22       ->        
  [14] 10:45   D.Rimkutė, V.Trakšelytė      
 27         11:2  11:2  11:4 [16']      
 D.Rimkutė, V.Trakšelytė        
 6   Dominyka Rimkutė 
 Vykintė Trakšelytė 
  ->        
      [43] 11:40   D.Rimkutė, V.Trakšelytė  
 7   Fausta Gedminaitė 
 Guoda Miniotaitė 
        11:2  11:7  11:9 [20']  
 F.Gedminaitė, G.Miniotaitė        
 26       ->        
  [15] 10:45   F.Gedminaitė, G.Miniotaitė      
 23         11:9  6:11  9:11  11:6  11:6 [30']      
 M.Bogužaitė, K.Pleškytė        
 10   Modesta Bogužaitė 
 Klaudija Pleškytė 
  ->        
    [29] 11:05   F.Gedminaitė, G.Miniotaitė    
 15   Kamila Radevič 
 Aurelija Zmitrovič 
      11:4  11:7  11:5 [23']    
[8] 10:30   D.Kučmaitė, D.Tumosaitė        
 18   Deimantė Kučmaitė 
 Dovilė Tumosaitė 
  11:4  11:2  11:5 [15']      A.Balazaitė, K.Remeikaitė   3-a vieta
  [17] 10:45   T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė   [58] 11:55   A.Balazaitė, K.Remeikaitė
 31         11:0  11:3  11:3 [12']    F.Gedminaitė, G.Miniotaitė   11:4  11:6  11:8 [20']
 T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė        
 2   Toma Petraškaitė 
 Rasa Radžiūnaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Lekšaitė, S.Orlovaitė    
      [44] 11:40   M.Lekšaitė, S.Orlovaitė  
       E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė   11:5  11:8  11:5 [17']   5-a vieta
        [59] 11:55   M.Lekšaitė, S.Orlovaitė
       P.Gečaitė, M.Sukackaitė     11:3  11:7  8:11  11:8 [22']
      [45] 11:40   P.Gečaitė, M.Sukackaitė  
       T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė   11:7  11:0  8:11  11:9 [22']  
           
           
         E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė   7-a vieta
        [60] 11:55   T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė
         T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė   11:1  11:7  11:5 [16']
      Dėl 9-16 vietos      
         
     K.Čyvaitė, A.Pipiraitė    
     K.Čyvaitė, A.Pipiraitė   ->    
      [46] 11:40   K.Čyvaitė, A.Pipiraitė  
     G.Giedrikaitė, L.Grubinskaitė     11:6  11:5  11:4 [13']  
    [30] 11:05   G.Jankauskaitė, R.Niunevaitė    
     G.Jankauskaitė, R.Niunevaitė   11:9  10:12  12:10  11:13  11:3 [28']     9-a vieta
        [61] 11:55   M.Bogužaitė, K.Pleškytė
     V.Baltutytė, V.Balvočiūtė       11:5  11:4  11:4 [14']
    [31] 11:20   V.Baltutytė, V.Balvočiūtė    
     S.Mackevičiūtė, E.Purmalytė   11:6  11:7  11:8 [17']    
      [47] 11:40   M.Bogužaitė, K.Pleškytė  
     M.Bogužaitė, K.Pleškytė     11:2  11:3  11:3 [12']  
    [32] 11:20   M.Bogužaitė, K.Pleškytė    
     D.Kučmaitė, D.Tumosaitė   11:4  11:4  11:2 [13']    
           
         G.Jankauskaitė, R.Niunevaitė   11-a vieta
        [62] 12:15   V.Baltutytė, V.Balvočiūtė
         V.Baltutytė, V.Balvočiūtė   11:8  12:10  11:3 [17']
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       G.Giedrikaitė, L.Grubinskaitė  
       G.Giedrikaitė, L.Grubinskaitė   ->   13-a vieta
        [63] 12:15   S.Mackevičiūtė, E.Purmalytė
       S.Mackevičiūtė, E.Purmalytė     13:11  11:5  6:11  6:11  11:5 [24']
      [48] 11:40   S.Mackevičiūtė, E.Purmalytė  
       D.Kučmaitė, D.Tumosaitė   11:6  11:2  15:14 [17']  
           
           
          15-a vieta
         D.Kučmaitė, D.Tumosaitė
    Dėl 17-32 vietos      D.Kučmaitė, D.Tumosaitė   ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         R.Petrusevičiūtė, R.Petrusevičiūtė
          ->
   R.Petrusevičiūtė, R.Petrusevičiūtė      
   R.Petrusevičiūtė, R.Petrusevičiūtė   ->      
     R.Petrusevičiūtė, R.Petrusevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [33] 11:20   R.Petrusevičiūtė, R.Petrusevičiūtė  
        11:6  11:4  11:4 [16']  
   .      
    ->      
     K.Radevič, A.Zmitrovič    
   K.Radevič, A.Zmitrovič     ->    
   K.Radevič, A.Zmitrovič      
    ->     19-a vieta
         K.Radevič, A.Zmitrovič
         K.Radevič, A.Zmitrovič   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV  
     U-15    VV  
     U-13    MV  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.