Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2019-03-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-15 
 32           8 
 29           8 
 15           4 
 13           4 
 17           4 
 Diena  23  24  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 144   24 d.  09:00  U-15   MX    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   21:17  17:21  21:17    M.Gedrimas  M.Sukackaitė   30  
 145   24 d.  09:00  U-15   MX    M.Mackevičius  V.Paulauskaitė   21:8  21:13    E.Jonkus  S.Poklikajeva   15  
 146   24 d.  09:00  U-15   MX    V.Šukys  S.Borisenko   21:9  16:21  21:5    N.Budrikas  M.Marcinkevičiūtė   29  
 147   24 d.  09:00  U-15   MX    D.Leonovič  T.Leonovič   21:9  21:18    P.Pocius  K.Čyvaitė   15  
 148   24 d.  09:00  U-15   MX    T.Puišys  J.Šalnaitė   0:0    R.Lesinskas  A.Ramaneckaitė     
 149   24 d.  09:00  U-15   MX    T.Žibūda  A.Petkevičiūtė   21:18  10:21  21:14    N.Tenikaitis  A.Peleckytė   27  
 150   24 d.  09:00  U-15   MX    V.Žilinskas  M.Leven   9:21  14:21    D.Tankevič  G.Vedrickaitė   15  
 151   24 d.  09:30  U-15   MV    S.Poklikajeva   20:22  19:21    S.Borisenko   22  
 152   24 d.  09:30  U-15   MV    V.Paulauskaitė   21:15  16:21  8:21    M.Sukackaitė   31  
 153   24 d.  09:30  U-15   MV    V.Trakšelytė   23:21  16:21  11:21    J.Kelečiūtė   36  
 154   24 d.  09:30  U-15   MV    M.Barauskaitė   21:14  21:8    K.Čyvaitė   16  
 155   24 d.  09:30  U-15   MV    A.Stankevičiūtė   21:15  21:14    A.Petkevičiūtė   20  
 156   24 d.  09:30  U-15   MV    T.Leonovič   0:0    J.Šalnaitė     
 157   24 d.  09:55  U-15   MV    D.Lygnugarytė   21:11  21:17    L.Aleknavičiūtė   17  
 158   24 d.  09:55  U-15   MV    A.Ramaneckaitė   9:21  8:21    M.Marcinkevičiūtė   15  
 159   24 d.  09:55  U-15   MV    A.Peleckytė   21:14  21:12    R.Vitkauskaitė   20  
 160   24 d.  09:55  U-15   MV    A.Ralytė   21:15  21:15    M.Rimkutė   19  
 161   24 d.  09:55  U-15   VD    M.Gedrimas  V.Šukys   17:21  16:21    D.Pakšys  M.Šatkauskas   22  
 162   24 d.  09:55  U-15   VD    M.Grytė  N.Tenikaitis   12:21  18:21    M.Mackevičius  P.Pocius   18  
 163   24 d.  10:20  U-15   VD    N.Budrikas  A.Kaminskas   21:17  6:21  16:21    R.Lesinskas  K.Sakalauskas   32  
 164   24 d.  10:20  U-15   VD    E.Klarenbeek  J.Peciukonis   12:21  16:21    D.Tankevič  D.Leonovič   17  
 165   24 d.  10:20  U-15   VD    D.Daugėla  J.Žukauskas   21:14  11:21  19:21    B.Kamantauskas  A.Zavackas   29  
 166   24 d.  10:20  U-15   VD    D.Špakauskas  T.Žibūda   0:0    B.Markevičius  T.Puišys     
 167   24 d.  10:20  U-15   VD    J.Jatulis  J.Kazlauskas   21:18  14:21  21:16    D.Gabriūnas  P.Jakubčionis   24  
 168   24 d.  10:20  U-15   MV    S.Borisenko   19:21  18:21    M.Sukackaitė   24  
 169   24 d.  10:45  U-15   MV    S.Poklikajeva   19:21  9:21    V.Paulauskaitė   17  
 170   24 d.  10:45  U-15   MV    J.Kelečiūtė   17:21  21:12  19:21    M.Barauskaitė   33  
 171   24 d.  10:45  U-15   MV    V.Trakšelytė   0:0    K.Čyvaitė     
 172   24 d.  10:45  U-15   MV    A.Stankevičiūtė   21:14  16:21  15:21    T.Leonovič   35  
 173   24 d.  10:45  U-15   MV    A.Petkevičiūtė   0:0    J.Šalnaitė     
 174   24 d.  10:45  U-15   MV    D.Lygnugarytė   14:21  12:21    M.Marcinkevičiūtė   17  
 175   24 d.  11:10  U-15   MV    L.Aleknavičiūtė   19:21  21:17  14:21    A.Ramaneckaitė   35  
 176   24 d.  11:10  U-15   MV    A.Peleckytė   22:20  21:16    A.Ralytė   25  
 177   24 d.  11:10  U-15   VV    D.Pakšys   21:14  21:17    V.Šukys   19  
 178   24 d.  11:10  U-15   VV    M.Mackevičius   23:21  21:17    M.Gedrimas   32  
 179   24 d.  11:10  U-15   VV    N.Budrikas   5:21  12:21    R.Lesinskas   20  
 180   24 d.  11:10  U-15   VV    N.Tenikaitis   14:21  10:21    D.Tankevič   16  
 181   24 d.  11:35  U-15   VV    E.Jonkus   21:11  21:12    M.Grytė   17  
 182   24 d.  11:35  U-15   VV    K.Sakalauskas   23:21  21:16    B.Kamantauskas   23  
 183   24 d.  11:35  U-15   VV    J.Žukauskas   17:21  7:21    M.Šatkauskas   15  
 184   24 d.  11:35  U-15   VV    T.Žibūda   17:21  22:20  13:21    D.Daugėla   33  
 185   24 d.  11:35  U-15   VV    T.Puišys   0:0    A.Kaminskas     
 186   24 d.  11:35  U-15   VV    A.Zavackas   21:18  22:20    D.Leonovič   24  
 187   24 d.  12:00  U-15   MD    M.Barauskaitė  S.Poklikajeva   11:21  10:21    M.Sukackaitė  V.Paulauskaitė   16  
 188   24 d.  12:00  U-15   MD    S.Borisenko  A.Stankevičiūtė   20:22  10:21    J.Kelečiūtė  M.Marcinkevičiūtė   22  
 189   24 d.  12:00  U-15   MD    A.Ralytė  V.Žilytė   21:19  21:12    K.Čyvaitė  R.Vitkauskaitė   16  
 190   24 d.  12:00  U-15   MD    G.Vedrickaitė  T.Leonovič   21:23  21:11  21:18    A.Petkevičiūtė  A.Ramaneckaitė   33  
 191   24 d.  12:00  U-15   MD    D.Lygnugarytė  M.Rimkutė   23:21  21:19    L.Aleknavičiūtė  A.Narvilaitė   24  
 192   24 d.  12:00  U-15   MD    M.Černiauskaitė  P.Gečaitė   21:19  21:18    S.Mauragytė  A.Peleckytė   22  
 193   24 d.  12:25  U-15   VV    D.Pakšys   21:14  21:10    M.Mackevičius   20  
 194   24 d.  12:25  U-15   VV    V.Šukys   17:21  21:19  21:11    M.Gedrimas   35  
 195   24 d.  12:25  U-15   VV    R.Lesinskas   21:19  21:12    D.Tankevič   27  
 196   24 d.  12:25  U-15   VV    N.Budrikas   11:21  21:16  16:21    N.Tenikaitis   29  
 197   24 d.  12:25  U-15   VV    E.Jonkus   21:15  21:13    K.Sakalauskas   18  
 198   24 d.  12:25  U-15   VV    M.Grytė   21:15  16:21  17:21    B.Kamantauskas   35  
 199   24 d.  12:50  U-15   VV    M.Šatkauskas   20:22  18:21    D.Daugėla   18  
 200   24 d.  12:50  U-15   VV    J.Žukauskas   23:21  21:14    T.Žibūda   21  
 201   24 d.  12:50  U-15   VV    A.Kaminskas   21:18  21:12    A.Zavackas   20  
58 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.