Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2019-03-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 29, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-24 2019-03-24  
 1  Snežana Poklikajeva    Dėl 1-16 vietos        
 S.Poklikajeva        
 32       ->        
  [45] 14:40    S.Poklikajeva      
 17  Augustė Stankevičiūtė      21:11  21:16 [17']      
[27] 13:30    A.Stankevičiūtė        
 16  Atėnė Peleckytė    21:14  21:4 [19']        
    [65] 15:50    S.Poklikajeva    
 9  Dangė Lygnugarytė        21:10  21:10 [21']    
[28] 13:30    D.Lygnugarytė        
 24  Lukrecija Bartuškaitė    21:12  21:8 [19']        
  [46] 14:40    V.Trakšelytė      
 25  Aistė Jarutytė      21:13  21:13 [18']      
[29] 13:30    V.Trakšelytė        
 8  Vakarė Trakšelytė    21:6  21:5 [13']        
      [151] 09:30    S.Borisenko  
 5  Jogailė Kelečiūtė          22:20  21:19 [22']  
[30] 13:30    J.Kelečiūtė        
 28  Milana Leven    21:5  21:2 [11']        
  [47] 14:40    J.Kelečiūtė      
 21  Akvilė Petkevičiūtė      21:9  21:10 [12']      
[31] 13:50    A.Petkevičiūtė        
 12  Rusnė Vitkauskaitė    21:18  21:8 [20']        
    [66] 15:50    S.Borisenko    
 13  Liepa Aleknavičiūtė        21:16  21:7 [18']    
[32] 13:50    L.Aleknavičiūtė        
 20  Greta Vedrickaitė    21:13  17:21  21:18 [28']        
  [48] 14:40    S.Borisenko      
 29  Milana Černiauskaitė      21:11  21:8 [13']      
[33] 13:50    S.Borisenko        
 4  Signė Borisenko    21:8  21:2 [11']         1-a vieta
        [168] 10:20    M.Sukackaitė
 3  Viltė Paulauskaitė            21:19  21:18 [24']
 V.Paulauskaitė        
 30       ->        
  [49] 15:05    V.Paulauskaitė      
 19  Taja Leonovič      21:9  21:17 [14']      
[34] 13:50    T.Leonovič        
 14  Aina Ralytė    21:14  15:21  21:8 [32']        
    [67] 16:15    V.Paulauskaitė    
 11  Vakarė Žilytė        21:10  21:8 [17']    
[35] 13:50    A.Ramaneckaitė        
 22  Aurelija Ramaneckaitė    21:17  21:18 [19']        
  [50] 15:05    M.Barauskaitė      
 27  Paulina Gečaitė      21:19  21:14 [21']      
[26] 13:30    M.Barauskaitė        
 6  Minija Barauskaitė    21:11  21:8 [14']        
      [152] 09:30    M.Sukackaitė  
 7  Martyna Marija Marcinkevičiūtė          15:21  21:16  21:8 [31']  
[36] 13:50    M.Marcinkevičiūtė        
 26  Barbora Cirtautaitė    21:12  21:1 [12']        
  [51] 15:05    K.Čyvaitė      
 23  Marija Rimkutė      21:16  21:19 [18']      
[37] 14:15    K.Čyvaitė        
 10  Kotryna Čyvaitė    21:11  21:9 [14']        
    [68] 16:15    M.Sukackaitė    
 15  Jorūnė Šalnaitė        21:8  21:4 [13']    
[38] 14:15    J.Šalnaitė        
 18  Smiltė Mauragytė    21:5  21:7 [13']      S.Poklikajeva   3-a vieta
  [52] 15:05    M.Sukackaitė   [169] 10:45    V.Paulauskaitė
 31         21:9  21:6 [12']    V.Paulauskaitė   21:19  21:9 [17']
 M.Sukackaitė        
 2  Monika Sukackaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Trakšelytė    
      [153] 09:30    J.Kelečiūtė  
       J.Kelečiūtė   21:23  21:16  21:11 [36']   5-a vieta
        [170] 10:45    M.Barauskaitė
       M.Barauskaitė     21:17  12:21  21:19 [33']
      [154] 09:30    M.Barauskaitė  
       K.Čyvaitė   21:14  21:8 [16']  
           
           
         V.Trakšelytė   7-a vieta
        [171] 10:45    K.Čyvaitė
         K.Čyvaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Stankevičiūtė      
    [69] 16:15    A.Stankevičiūtė    
     D.Lygnugarytė   21:13  21:9 [20']    
      [155] 09:30    A.Stankevičiūtė  
     A.Petkevičiūtė     21:15  21:14 [20']  
    [70] 16:15    A.Petkevičiūtė    
     L.Aleknavičiūtė   15:21  21:15  21:18 [29']     9-a vieta
        [172] 10:45    T.Leonovič
     T.Leonovič       14:21  21:16  21:15 [35']
    [71] 16:15    T.Leonovič    
     A.Ramaneckaitė   21:10  17:21  21:14 [31']    
      [156] 09:30    T.Leonovič  
     M.Marcinkevičiūtė     ->  
    [72] 16:15    J.Šalnaitė    
     J.Šalnaitė   21:14  21:13 [20']    
           
         A.Petkevičiūtė   11-a vieta
        [173] 10:45    A.Petkevičiūtė
         J.Šalnaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Lygnugarytė    
      [157] 09:55    D.Lygnugarytė  
       L.Aleknavičiūtė   21:11  21:17 [17']   13-a vieta
        [174] 10:45    M.Marcinkevičiūtė
       A.Ramaneckaitė     21:14  21:12 [17']
      [158] 09:55    M.Marcinkevičiūtė  
       M.Marcinkevičiūtė   21:9  21:8 [15']  
           
           
         L.Aleknavičiūtė   15-a vieta
        [175] 11:10    A.Ramaneckaitė
    Dėl 17-32 vietos      A.Ramaneckaitė   21:19  17:21  21:14 [35']
         
   A.Peleckytė      
   A.Peleckytė   ->      
    [73] 16:40    A.Peleckytė    
   L.Bartuškaitė     15:21  21:14  21:17 [43']    
  [53] 15:05    L.Bartuškaitė      
   A.Jarutytė   21:12  21:11 [17']      
      [159] 09:55    A.Peleckytė  
   M.Leven       21:14  21:12 [20']  
  [54] 15:05    R.Vitkauskaitė      
   R.Vitkauskaitė   21:17  21:15 [17']      
    [74] 16:40    R.Vitkauskaitė    
   G.Vedrickaitė     21:18  9:21  21:17 [30']    
  [55] 15:30    G.Vedrickaitė      
   M.Černiauskaitė   21:13  21:18 [17']       17-a vieta
        [176] 11:10    A.Peleckytė
          22:20  21:16 [25']
   A.Ralytė      
   A.Ralytė   ->      
    [75] 17:00    A.Ralytė    
   V.Žilytė     22:20  17:21  21:19 [29']    
  [56] 15:30    V.Žilytė      
   P.Gečaitė   21:14  21:11 [16']      
      [160] 09:55    A.Ralytė  
   B.Cirtautaitė       21:15  21:15 [19']  
  [57] 15:30    M.Rimkutė      
   M.Rimkutė   21:14  21:17 [18']      
    [76] 16:40    M.Rimkutė    
   S.Mauragytė     21:23  21:12  21:14 [31']    
   S.Mauragytė      
    ->    R.Vitkauskaitė   19-a vieta
       
         M.Rimkutė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       L.Bartuškaitė    
       
       G.Vedrickaitė   ->   21-a vieta
       
       V.Žilytė     ->
       
       S.Mauragytė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Jarutytė    
     A.Jarutytė   ->    
       
     M.Leven     ->  
       
     M.Černiauskaitė   ->     25-a vieta
       
          ->
     P.Gečaitė    
     P.Gečaitė   ->    
       
     B.Cirtautaitė     ->  
     B.Cirtautaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.