Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2019-03-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-24  
 1  Minija Barauskaitė 
 Snežana Poklikajeva 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Barauskaitė, S.Poklikajeva      
 16       ->      
  [105] 18:40    M.Barauskaitė, S.Poklikajeva    
 9  Dangė Lygnugarytė 
 Marija Rimkutė 
    21:7  21:13 [14']    
[84] 17:05    G.Vedrickaitė, T.Leonovič      
 8  Greta Vedrickaitė 
 Taja Leonovič 
  23:21  21:8 [19']      
    [126] 19:50    M.Barauskaitė, S.Poklikajeva  
 5  Aina Ralytė 
 Vakarė Žilytė 
      21:10  19:21  21:10 [35']  
[85] 17:30    A.Ralytė, V.Žilytė      
 12  Jorūnė Šalnaitė 
 Lukrecija Bartuškaitė 
  21:7  16:21  21:17 [33']      
  [106] 18:40    S.Borisenko, A.Stankevičiūtė    
 13  Milana Černiauskaitė 
 Paulina Gečaitė 
    21:13  21:10 [19']    
[86] 17:30    S.Borisenko, A.Stankevičiūtė      
 4  Signė Borisenko 
 Augustė Stankevičiūtė 
  21:7  21:4 [14']       1-a vieta
      [187] 12:00    M.Sukackaitė, V.Paulauskaitė
 3  Jogailė Kelečiūtė 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
        21:11  21:10 [16']
 J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė      
 14       ->      
  [107] 18:40    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė    
 11  Liepa Aleknavičiūtė 
 Agota Narvilaitė 
    21:11  21:19 [16']    
[87] 17:30    K.Čyvaitė, R.Vitkauskaitė      
 6  Kotryna Čyvaitė 
 Rusnė Vitkauskaitė 
  21:7  21:7 [19']      
    [127] 20:15    M.Sukackaitė, V.Paulauskaitė  
 7  Smiltė Mauragytė 
 Atėnė Peleckytė 
      21:14  21:17 [20']  
[88] 17:30    A.Petkevičiūtė, A.Ramaneckaitė      
 10  Akvilė Petkevičiūtė 
 Aurelija Ramaneckaitė 
  21:14  21:10 [18']      
  [108] 18:40    M.Sukackaitė, V.Paulauskaitė    
 15         21:5  21:7 [12']    
 M.Sukackaitė, V.Paulauskaitė      
 2  Monika Sukackaitė 
 Viltė Paulauskaitė 
  ->    S.Borisenko, A.Stankevičiūtė   3-a vieta
      [188] 12:00    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė
       J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė   22:20  21:10 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Vedrickaitė, T.Leonovič    
    [128] 20:15    A.Ralytė, V.Žilytė  
     A.Ralytė, V.Žilytė   21:17  21:13 [19']   5-a vieta
      [189] 12:00    A.Ralytė, V.Žilytė
     K.Čyvaitė, R.Vitkauskaitė     21:19  21:12 [16']
    [129] 20:15    K.Čyvaitė, R.Vitkauskaitė  
     A.Petkevičiūtė, A.Ramaneckaitė   21:6  21:17 [15']  
         
         
       G.Vedrickaitė, T.Leonovič   7-a vieta
      [190] 12:00    G.Vedrickaitė, T.Leonovič
       A.Petkevičiūtė, A.Ramaneckaitė   21:23  21:11  21:18 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Lygnugarytė, M.Rimkutė    
   D.Lygnugarytė, M.Rimkutė   ->    
    [130] 20:15    D.Lygnugarytė, M.Rimkutė  
   J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė     21:19  21:10 [20']  
  [109] 19:05    M.Černiauskaitė, P.Gečaitė    
   M.Černiauskaitė, P.Gečaitė   17:21  21:18  21:17 [32']     9-a vieta
      [191] 12:00    D.Lygnugarytė, M.Rimkutė
        23:21  21:19 [24']
   L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė    
   L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė   ->    
    [131] 20:15    L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė  
   S.Mauragytė, A.Peleckytė     21:17  21:15 [22']  
   S.Mauragytė, A.Peleckytė    
    ->    
         
       M.Černiauskaitė, P.Gečaitė   11-a vieta
      [192] 12:00    M.Černiauskaitė, P.Gečaitė
       S.Mauragytė, A.Peleckytė   21:19  21:18 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė  
     J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė   ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.