Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2019-03-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-24  
 1   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė        
 32       ->        
   D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [10] 12:20    D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 9   Titas Žibūda 
 Akvilė Petkevičiūtė 
      21:7  21:11 [14']    
 T.Žibūda, A.Petkevičiūtė        
 24       ->        
  [3] 12:00    D.Leonovič, T.Leonovič      
 25         15:21  21:13  21:14 [32']      
 D.Leonovič, T.Leonovič        
 8   Daniel Leonovič 
 Taja Leonovič 
  ->        
      [19] 13:05    D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
 5   Vytautas Šukys 
 Signė Borisenko 
        20:22  21:10  21:15 [33']  
 V.Šukys, S.Borisenko        
 28       ->        
  [4] 12:00    V.Šukys, S.Borisenko      
 21         21:7  21:7 [17']      
 T.Puišys, J.Šalnaitė        
 12   Tautvydas Puišys 
 Jorūnė Šalnaitė 
  ->        
    [11] 12:20    M.Mackevičius, V.Paulauskaitė    
 13   Vakaris Žilinskas 
 Milana Leven 
      22:20  14:21  21:16 [34']    
 V.Žilinskas, M.Leven        
 20       ->        
  [5] 12:00    M.Mackevičius, V.Paulauskaitė      
 29         21:2  21:2 [10']      
 M.Mackevičius, V.Paulauskaitė        
 4   Matas Mackevičius 
 Viltė Paulauskaitė 
  ->         1-a vieta
        [144] 09:00    D.Pakšys, J.Kelečiūtė
 3   Markas Gedrimas 
 Monika Sukackaitė 
          21:17  17:21  21:17 [30']
 M.Gedrimas, M.Sukackaitė        
 30       ->        
  [8] 12:20    M.Gedrimas, M.Sukackaitė      
 19   Benas Markevičius 
 Lukrecija Bartuškaitė 
    21:11  21:15 [17']      
[1] 12:00    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė        
 14   Rokas Lesinskas 
 Aurelija Ramaneckaitė 
  21:14  21:8 [17']        
    [12] 12:20    M.Gedrimas, M.Sukackaitė    
 11   Kristupas Vingelis 
 Barbora Cirtautaitė 
      21:5  21:2 [10']    
 K.Vingelis, B.Cirtautaitė        
 22       ->        
  [6] 12:00    P.Pocius, K.Čyvaitė      
 27         21:11  21:17 [14']      
 P.Pocius, K.Čyvaitė        
 6   Paulius Pocius 
 Kotryna Čyvaitė 
  ->        
      [20] 13:05    M.Gedrimas, M.Sukackaitė  
 7   Nojus Budrikas 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
        21:14  19:21  21:11 [28']  
 N.Budrikas, M.Marcinkevičiūtė        
 26       ->        
  [7] 12:20    N.Budrikas, M.Marcinkevičiūtė      
 23         21:18  21:18 [22']      
 D.Tankevič, G.Vedrickaitė        
 10   Dominik Tankevič 
 Greta Vedrickaitė 
  ->        
    [13] 12:45    E.Jonkus, S.Poklikajeva    
 15   Nojus Tenikaitis 
 Atėnė Peleckytė 
      21:15  21:12 [18']    
[2] 12:00    N.Tenikaitis, A.Peleckytė        
 18   Benediktas Kamantauskas 
 Aistė Jarutytė 
  21:18  17:21  21:9 [27']      M.Mackevičius, V.Paulauskaitė   3-a vieta
  [9] 12:20    E.Jonkus, S.Poklikajeva   [145] 09:00    M.Mackevičius, V.Paulauskaitė
 31         21:15  21:15 [17']    E.Jonkus, S.Poklikajeva   21:8  21:13 [15']
 E.Jonkus, S.Poklikajeva        
 2   Emilis Jonkus 
 Snežana Poklikajeva 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Leonovič, T.Leonovič    
      [21] 13:05    V.Šukys, S.Borisenko  
       V.Šukys, S.Borisenko   21:8  22:20 [19']   5-a vieta
        [146] 09:00    V.Šukys, S.Borisenko
       P.Pocius, K.Čyvaitė     21:9  16:21  21:5 [29']
      [22] 13:05    N.Budrikas, M.Marcinkevičiūtė  
       N.Budrikas, M.Marcinkevičiūtė   21:19  21:17 [19']  
           
           
         D.Leonovič, T.Leonovič   7-a vieta
        [147] 09:00    D.Leonovič, T.Leonovič
         P.Pocius, K.Čyvaitė   21:9  21:18 [15']
      Dėl 9-16 vietos      
         
     T.Žibūda, A.Petkevičiūtė    
     T.Žibūda, A.Petkevičiūtė   ->    
      [23] 13:05    T.Puišys, J.Šalnaitė  
     T.Puišys, J.Šalnaitė     21:12  17:21  21:18 [36']  
    [14] 12:45    T.Puišys, J.Šalnaitė    
     V.Žilinskas, M.Leven   21:12  21:2 [16']     9-a vieta
        [148] 09:00    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė
     R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė       ->
    [15] 12:45    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė    
     K.Vingelis, B.Cirtautaitė   21:3  21:9 [14']    
      [24] 13:05    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė  
     D.Tankevič, G.Vedrickaitė     21:18  21:7 [17']  
    [16] 12:45    N.Tenikaitis, A.Peleckytė    
     N.Tenikaitis, A.Peleckytė   21:17  15:21  21:18 [31']    
           
         T.Žibūda, A.Petkevičiūtė   11-a vieta
        [149] 09:00    T.Žibūda, A.Petkevičiūtė
         N.Tenikaitis, A.Peleckytė   21:18  10:21  21:14 [27']
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       V.Žilinskas, M.Leven  
       V.Žilinskas, M.Leven   ->   13-a vieta
        [150] 09:00    D.Tankevič, G.Vedrickaitė
       K.Vingelis, B.Cirtautaitė     21:9  21:14 [15']
      [25] 13:30    D.Tankevič, G.Vedrickaitė  
       D.Tankevič, G.Vedrickaitė   21:12  21:8 [15']  
           
           
          15-a vieta
         K.Vingelis, B.Cirtautaitė
    Dėl 17-32 vietos      K.Vingelis, B.Cirtautaitė   ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         B.Kamantauskas, A.Jarutytė
          ->
   B.Markevičius, L.Bartuškaitė      
   B.Markevičius, L.Bartuškaitė   ->      
     B.Markevičius, L.Bartuškaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [18] 12:45    B.Kamantauskas, A.Jarutytė  
        21:10  21:16 [18']  
   .      
    ->      
     B.Kamantauskas, A.Jarutytė    
   B.Kamantauskas, A.Jarutytė     ->    
   B.Kamantauskas, A.Jarutytė      
    ->     19-a vieta
         B.Markevičius, L.Bartuškaitė
         B.Markevičius, L.Bartuškaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.