Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai, Data: 2019-04-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 31, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-13 2019-04-13 2019-04-14 2019-04-14 2019-04-14  
 1  Jonas Petkus    Dėl 1-16 vietos        
 J.Petkus        
 32       ->        
  [137] 19:30    J.Petkus      
 17  Arnas Juknevičius      21:6  21:7 [14']      
[99] 17:25    S.Kanapeckas        
 16  Simas Kanapeckas    19:21  21:8  21:12 [27']        
    [193] 10:10    J.Petkus    
 9  Rapolas Grigaliūnas        21:7  21:13 [21']    
[104] 17:50    R.Grigaliūnas        
 24  Ugnius Mikalauskas    21:7  21:12 [17']        
  [138] 19:30    J.Ožalas      
 25  Ignas Račas      21:16  21:12 [24']      
[105] 17:50    J.Ožalas        
 8  Jonas Ožalas    21:6  21:7 [12']        
      [226] 12:05    J.Petkus  
 5  Mamertas Noreika          21:7  21:13 [19']  
[106] 17:50    M.Noreika        
 28  Augustas Janušonis    21:6  21:3 [13']        
  [139] 19:30    M.Noreika      
 21  Matas Miliauskis      21:7  21:11 [13']      
[107] 17:50    D.Genys        
 12  Dovas Genys    21:19  21:12 [21']        
    [194] 10:10    M.Noreika    
 13  Pijus Balaišis        10:21  21:15  21:16 [34']    
[110] 17:50    P.Balaišis        
 20  Justas Balsys    21:15  21:15 [18']        
  [140] 19:30    S.Klioštoraitis      
 29  Mindaugas Butkus      21:4  21:9 [15']      
[111] 17:50    S.Klioštoraitis        
 4  Simas Klioštoraitis    21:1  21:3 [9']         1-a vieta
        [245] 13:00    J.Petkus
 3  Šarūnas Stumbra            21:10  21:16 [21']
[112] 18:15    Š.Stumbra        
 30  Miras Aitmagambetov    21:6  21:7 [12']        
  [143] 19:30    Š.Stumbra      
 19  Paulius Levickas      21:8  21:9 [14']      
[113] 18:15    S.Skurdauskas        
 14  Simas Skurdauskas    21:15  15:21  21:15 [32']        
    [199] 10:40    Š.Stumbra    
 11  Lukas Miliauskis        21:10  21:9 [20']    
[118] 18:15    L.Miliauskis        
 22  Deivydas Žilinskas    21:19  21:19 [25']        
  [144] 19:55    A.Valantiejus      
 27  Nedas Šimkus      21:16  21:9 [16']      
[119] 18:15    A.Valantiejus        
 6  Ardas Valantiejus    21:6  21:4 [12']        
      [227] 12:05    V.Bagdanavičius  
 7  Vilius Bagdanavičius          21:18  21:16 [24']  
[120] 18:40    V.Bagdanavičius        
 26  Ričard Kim    21:4  21:8 [13']        
  [145] 19:55    V.Bagdanavičius      
 23  Deividas Paškevičius      21:6  21:14 [15']      
[121] 18:40    R.Krasauskas        
 10  Rokas Krasauskas    21:15  21:12 [15']        
    [200] 10:40    V.Bagdanavičius    
 15  Simas Novikas        21:18  21:19 [21']    
[126] 18:40    S.Novikas        
 18  Matas Mackevičius    22:20  13:21  21:12 [40']      M.Noreika   3-a vieta
  [146] 19:55    L.Borusas   [246] 13:30    M.Noreika
 31  Marius Tamošiūnas      21:6  21:10 [14']    Š.Stumbra   10:21  21:14  23:21 [41']
[127] 18:40    L.Borusas        
 2  Laurynas Borusas    21:8  21:9 [13']     Dėl 5-8 vietos    
       J.Ožalas    
      [228] 12:05    S.Klioštoraitis  
       S.Klioštoraitis   16:21  21:11  21:18 [39']   5-a vieta
        [247] 13:30    S.Klioštoraitis
       A.Valantiejus     21:19  19:21  21:9 [31']
      [229] 12:05    A.Valantiejus  
       L.Borusas   21:18  22:20 [19']  
           
           
         J.Ožalas   7-a vieta
       
         L.Borusas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Kanapeckas      
    [201] 10:40    R.Grigaliūnas    
     R.Grigaliūnas   21:19  21:12 [22']    
      [230] 12:30    R.Grigaliūnas  
     D.Genys     21:17  21:12 [21']  
    [202] 10:40    D.Genys    
     P.Balaišis   22:20  21:19 [25']     9-a vieta
        [248] 13:30    S.Novikas
     S.Skurdauskas       21:9  17:21  21:14 [36']
    [203] 10:40    S.Skurdauskas    
     L.Miliauskis   25:23  23:21 [28']    
      [231] 12:30    S.Novikas  
     R.Krasauskas     21:8  21:13 [18']  
    [204] 10:40    S.Novikas    
     S.Novikas   21:10  21:15 [18']    
           
         D.Genys   11-a vieta
       
         S.Skurdauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       S.Kanapeckas    
       
       P.Balaišis   ->   13-a vieta
       
       L.Miliauskis     ->
       
       R.Krasauskas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Juknevičius      
   A.Juknevičius   ->      
    [205] 10:40   I.Račas    
   U.Mikalauskas     21:0    
  [151] 19:55    I.Račas      
   I.Račas   21:16  21:13 [18']      
      [232] 12:30    M.Miliauskis  
   A.Janušonis       21:16  21:13 [18']  
  [152] 20:20    M.Miliauskis      
   M.Miliauskis   21:10  21:13 [18']      
    [206] 11:10    M.Miliauskis    
   J.Balsys     21:15  21:14 [17']    
  [153] 20:20    J.Balsys      
   M.Butkus   21:8  21:10 [12']       17-a vieta
        [249] 13:30    M.Mackevičius
   M.Aitmagambetov         12:21  21:18  21:18 [32']
  [154] 20:20    P.Levickas      
   P.Levickas   21:12  21:13 [14']      
    [211] 11:10    D.Žilinskas    
   D.Žilinskas     22:20  16:21  21:18 [39']    
  [155] 20:20    D.Žilinskas      
   N.Šimkus   21:17  21:14 [17']      
      [233] 12:30    M.Mackevičius  
   R.Kim       21:14  21:11 [21']  
  [156] 20:20    D.Paškevičius      
   D.Paškevičius   21:23  21:16  23:21 [30']      
    [212] 11:10    M.Mackevičius    
   M.Mackevičius     21:9  21:10 [16']    
  [157] 20:20    M.Mackevičius      
   M.Tamošiūnas   21:8  21:9 [14']    I.Račas   19-a vieta
       
         D.Žilinskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Juknevičius    
       
       J.Balsys   ->   21-a vieta
       
       P.Levickas     ->
       
       D.Paškevičius   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     U.Mikalauskas    
     U.Mikalauskas   ->    
       
     A.Janušonis     ->  
       
     M.Butkus   ->     25-a vieta
       
     M.Aitmagambetov       ->
       
     N.Šimkus   ->    
       
     R.Kim     ->  
       
     M.Tamošiūnas   ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.