Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai, Data: 2019-04-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 31, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-13 2019-04-13 2019-04-14 2019-04-14 2019-04-14  
 1   Jonas Petkus    Dėl 1-16 vietos        
 J.Petkus        
 32       ->        
  [137] 19:30    J.Petkus      
 17   Arnas Juknevičius      21:6  21:7 [14']      
[99] 17:25    S.Kanapeckas        
 16   Simas Kanapeckas    19:21  21:8  21:12 [27']        
    [193] 10:10    J.Petkus    
 9   Rapolas Grigaliūnas        21:7  21:13 [21']    
[104] 17:50    R.Grigaliūnas        
 24   Ugnius Mikalauskas    21:7  21:12 [17']        
  [138] 19:30    J.Ožalas      
 25   Ignas Račas      21:16  21:12 [24']      
[105] 17:50    J.Ožalas        
 8   Jonas Ožalas    21:6  21:7 [12']        
      [226] 12:05    J.Petkus  
 5   Mamertas Noreika          21:7  21:13 [19']  
[106] 17:50    M.Noreika        
 28   Augustas Janušonis    21:6  21:3 [13']        
  [139] 19:30    M.Noreika      
 21   Matas Miliauskis      21:7  21:11 [13']      
[107] 17:50    D.Genys        
 12   Dovas Genys    21:19  21:12 [21']        
    [194] 10:10    M.Noreika    
 13   Pijus Balaišis        10:21  21:15  21:16 [34']    
[110] 17:50    P.Balaišis        
 20   Justas Balsys    21:15  21:15 [18']        
  [140] 19:30    S.Klioštoraitis      
 29   Mindaugas Butkus      21:4  21:9 [15']      
[111] 17:50    S.Klioštoraitis        
 4   Simas Klioštoraitis    21:1  21:3 [9']         1-a vieta
        [245] 13:00    J.Petkus
 3   Šarūnas Stumbra            21:10  21:16 [21']
[112] 18:15    Š.Stumbra        
 30   Miras Aitmagambetov    21:6  21:7 [12']        
  [143] 19:30    Š.Stumbra      
 19   Paulius Levickas      21:8  21:9 [14']      
[113] 18:15    S.Skurdauskas        
 14   Simas Skurdauskas    21:15  15:21  21:15 [32']        
    [199] 10:40    Š.Stumbra    
 11   Lukas Miliauskis        21:10  21:9 [20']    
[118] 18:15    L.Miliauskis        
 22   Deivydas Žilinskas    21:19  21:19 [25']        
  [144] 19:55    A.Valantiejus      
 27   Nedas Šimkus      21:16  21:9 [16']      
[119] 18:15    A.Valantiejus        
 6   Ardas Valantiejus    21:6  21:4 [12']        
      [227] 12:05    V.Bagdanavičius  
 7   Vilius Bagdanavičius          21:18  21:16 [24']  
[120] 18:40    V.Bagdanavičius        
 26   Ričard Kim    21:4  21:8 [13']        
  [145] 19:55    V.Bagdanavičius      
 23   Deividas Paškevičius      21:6  21:14 [15']      
[121] 18:40    R.Krasauskas        
 10   Rokas Krasauskas    21:15  21:12 [15']        
    [200] 10:40    V.Bagdanavičius    
 15   Simas Novikas        21:18  21:19 [21']    
[126] 18:40    S.Novikas        
 18   Matas Mackevičius    22:20  13:21  21:12 [40']      M.Noreika   3-a vieta
  [146] 19:55    L.Borusas   [246] 13:30    M.Noreika
 31   Marius Tamošiūnas      21:6  21:10 [14']    Š.Stumbra   10:21  21:14  23:21 [41']
[127] 18:40    L.Borusas        
 2   Laurynas Borusas    21:8  21:9 [13']     Dėl 5-8 vietos    
       J.Ožalas    
      [228] 12:05    S.Klioštoraitis  
       S.Klioštoraitis   16:21  21:11  21:18 [39']   5-a vieta
        [247] 13:30    S.Klioštoraitis
       A.Valantiejus     21:19  19:21  21:9 [31']
      [229] 12:05    A.Valantiejus  
       L.Borusas   21:18  22:20 [19']  
           
           
         J.Ožalas   7-a vieta
       
         L.Borusas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Kanapeckas      
    [201] 10:40    R.Grigaliūnas    
     R.Grigaliūnas   21:19  21:12 [22']    
      [230] 12:30    R.Grigaliūnas  
     D.Genys     21:17  21:12 [21']  
    [202] 10:40    D.Genys    
     P.Balaišis   22:20  21:19 [25']     9-a vieta
        [248] 13:30    S.Novikas
     S.Skurdauskas       21:9  17:21  21:14 [36']
    [203] 10:40    S.Skurdauskas    
     L.Miliauskis   25:23  23:21 [28']    
      [231] 12:30    S.Novikas  
     R.Krasauskas     21:8  21:13 [18']  
    [204] 10:40    S.Novikas    
     S.Novikas   21:10  21:15 [18']    
           
         D.Genys   11-a vieta
       
         S.Skurdauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       S.Kanapeckas    
       
       P.Balaišis   ->   13-a vieta
       
       L.Miliauskis     ->
       
       R.Krasauskas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Juknevičius      
   A.Juknevičius   ->      
    [205] 10:40   I.Račas    
   U.Mikalauskas     21:0    
  [151] 19:55    I.Račas      
   I.Račas   21:16  21:13 [18']      
      [232] 12:30    M.Miliauskis  
   A.Janušonis       21:16  21:13 [18']  
  [152] 20:20    M.Miliauskis      
   M.Miliauskis   21:10  21:13 [18']      
    [206] 11:10    M.Miliauskis    
   J.Balsys     21:15  21:14 [17']    
  [153] 20:20    J.Balsys      
   M.Butkus   21:8  21:10 [12']       17-a vieta
        [249] 13:30    M.Mackevičius
   M.Aitmagambetov         12:21  21:18  21:18 [32']
  [154] 20:20    P.Levickas      
   P.Levickas   21:12  21:13 [14']      
    [211] 11:10    D.Žilinskas    
   D.Žilinskas     22:20  16:21  21:18 [39']    
  [155] 20:20    D.Žilinskas      
   N.Šimkus   21:17  21:14 [17']      
      [233] 12:30    M.Mackevičius  
   R.Kim       21:14  21:11 [21']  
  [156] 20:20    D.Paškevičius      
   D.Paškevičius   21:23  21:16  23:21 [30']      
    [212] 11:10    M.Mackevičius    
   M.Mackevičius     21:9  21:10 [16']    
  [157] 20:20    M.Mackevičius      
   M.Tamošiūnas   21:8  21:9 [14']    I.Račas   19-a vieta
       
         D.Žilinskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Juknevičius    
       
       J.Balsys   ->   21-a vieta
       
       P.Levickas     ->
       
       D.Paškevičius   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     U.Mikalauskas    
     U.Mikalauskas   ->    
       
     A.Janušonis     ->  
       
     M.Butkus   ->     25-a vieta
       
     M.Aitmagambetov       ->
       
     N.Šimkus   ->    
       
     R.Kim     ->  
       
     M.Tamošiūnas   ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.