Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai, Data: 2019-04-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-13 2019-04-13 2019-04-14 2019-04-14 2019-04-14  
 1   Samanta Golubickaitė    Dėl 1-16 vietos        
 S.Golubickaitė        
 32       ->        
  [158] 20:20    S.Golubickaitė      
 17   Gustė Šuliauskaitė      21:7  21:6 [15']      
[128] 19:05    O.Ščerbakova        
 16   Oresta Ščerbakova    21:14  21:14 [23']        
    [213] 11:10    S.Golubickaitė    
 9   Kornelija Urbonavičiūtė        21:10  21:12 [18']    
 K.Urbonavičiūtė        
 24       ->        
  [159] 20:20    K.Urbonavičiūtė      
 25         21:19  21:8 [20']      
 S.Surgutskytė        
 8   Sofija Surgutskytė    ->        
      [235] 12:30    S.Golubickaitė  
 5   Urtė Rakštytė          14:21  21:14  21:12 [35']  
 U.Rakštytė        
 28       ->        
  [160] 20:45    U.Rakštytė      
 21   Lukrecija Bartuškaitė      21:15  14:21  21:15 [30']      
[129] 19:05    V.Bubulytė        
 12   Vaiva Bubulytė    21:7  21:11 [16']        
    [214] 11:35    G.Mockutė    
 13   Minija Barauskaitė        21:9  21:16 [19']    
[130] 19:05    M.Barauskaitė        
 20   Milda Lekšaitė    16:21  21:9  23:21 [30']        
  [161] 20:45    G.Mockutė      
 29         21:12  21:7 [15']      
 G.Mockutė        
 4   Gabija Mockutė    ->         1-a vieta
        [252] 13:30    S.Golubickaitė
 3   Perla Murėnaitė            22:20  21:14 [23']
 P.Murėnaitė        
 30       ->        
  [162] 20:45    P.Murėnaitė      
 19   Akvilė Petkevičiūtė      21:9  21:2 [14']      
[131] 19:05    J.Kelečiūtė        
 14   Jogailė Kelečiūtė    21:10  21:10 [17']        
    [219] 11:35    P.Murėnaitė    
 11   Signė Borisenko        21:8  21:13 [14']    
 S.Borisenko        
 22       ->        
  [163] 20:45    S.Poklikajeva      
 27         22:20  23:21 [22']      
 S.Poklikajeva        
 6   Snežana Poklikajeva    ->        
      [236] 12:30    P.Murėnaitė  
 7   Monika Sukackaitė          14:21  21:9  21:17 [36']  
 M.Sukackaitė        
 26       ->        
  [164] 20:45    M.Sukackaitė      
 23         21:9  21:11 [18']      
 V.Paulauskaitė        
 10   Viltė Paulauskaitė    ->        
    [220] 11:35    V.Movšovič    
 15   Martyna Marija Marcinkevičiūtė        21:13  21:12 [20']    
[132] 19:05    M.Marcinkevičiūtė        
 18   Justė Linkutė    21:17  21:9 [15']      G.Mockutė   3-a vieta
  [165] 20:45    V.Movšovič   [253] 13:30    V.Movšovič
 31         21:7  21:18 [17']    V.Movšovič   21:13  21:13 [20']
 V.Movšovič        
 2   Vitalija Movšovič    ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Urbonavičiūtė    
      [237] 12:30    K.Urbonavičiūtė  
       U.Rakštytė   21:19  21:17 [23']   5-a vieta
        [254] 13:55    M.Sukackaitė
       S.Poklikajeva     21:10  21:12 [16']
      [238] 12:55    M.Sukackaitė  
       M.Sukackaitė   19:21  21:10  21:14 [25']  
           
           
         U.Rakštytė   7-a vieta
       
         S.Poklikajeva   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     O.Ščerbakova      
    [221] 11:35    S.Surgutskytė    
     S.Surgutskytė   21:11  21:16 [24']    
      [241] 13:00    V.Bubulytė  
     V.Bubulytė     21:14  21:12 [18']  
    [222] 12:00    V.Bubulytė    
     M.Barauskaitė   21:17  21:15 [20']     9-a vieta
        [255] 13:55    V.Paulauskaitė
     J.Kelečiūtė       21:16  21:19 [21']
    [223] 12:00    S.Borisenko    
     S.Borisenko   19:21  21:18  24:22 [43']    
      [242] 13:00    V.Paulauskaitė  
     V.Paulauskaitė     21:14  21:14 [21']  
    [224] 12:00    V.Paulauskaitė    
     M.Marcinkevičiūtė   21:10  21:11 [16']    
           
         S.Surgutskytė   11-a vieta
       
         S.Borisenko   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       O.Ščerbakova    
       
       M.Barauskaitė   ->   13-a vieta
       
       J.Kelečiūtė     ->
       
       M.Marcinkevičiūtė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   G.Šuliauskaitė      
   G.Šuliauskaitė   ->      
     G.Šuliauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [243] 13:00   M.Lekšaitė  
        21:0  
   L.Bartuškaitė      
   L.Bartuškaitė   ->      
    [225] 12:00    M.Lekšaitė    
   M.Lekšaitė     21:18  21:3 [17']    
   M.Lekšaitė      
    ->       17-a vieta
        [256] 13:55    M.Lekšaitė
          14:21  21:18  21:16 [29']
   A.Petkevičiūtė      
   A.Petkevičiūtė   ->      
     A.Petkevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [244] 13:00    A.Petkevičiūtė  
        21:17  21:9 [19']  
   .      
    ->      
     J.Linkutė    
   J.Linkutė     ->    
   J.Linkutė      
    ->    G.Šuliauskaitė   19-a vieta
       
         J.Linkutė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       L.Bartuškaitė  
       L.Bartuškaitė   ->   21-a vieta
         L.Bartuškaitė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.