Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai, Data: 2019-04-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-13 2019-04-13 2019-04-13 2019-04-14  
 1   Simas Klioštoraitis 
 Jonas Petkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Klioštoraitis, J.Petkus      
 16       ->      
  [67] 15:45    S.Klioštoraitis, J.Petkus    
 9   Justas Balsys 
 Ignas Račas 
    21:18  21:12 [18']    
[49] 14:55    S.Novikas, S.Kanapeckas      
 8   Simas Novikas 
 Simas Kanapeckas 
  21:11  18:21  21:12 [25']      
    [87] 16:35    S.Klioštoraitis, J.Petkus  
 5   Jonas Ožalas 
 Vilius Bagdanavičius 
      21:8  21:19 [19']  
[50] 14:55    J.Ožalas, V.Bagdanavičius      
 12   Ugnius Mikalauskas 
 Deivydas Žilinskas 
  21:3  21:2 [10']      
  [68] 15:45    M.Noreika, Š.Stumbra    
 13   Mindaugas Butkus 
 Nedas Šimkus 
    21:17  16:21  21:17 [37']    
[51] 14:55    M.Noreika, Š.Stumbra      
 4   Mamertas Noreika 
 Šarūnas Stumbra 
  21:7  21:6 [12']       1-a vieta
      [178] 09:20    L.Borusas, D.Beržanskis
 3   Ardas Valantiejus 
 Rapolas Grigaliūnas 
        21:18  21:15 [24']
[56] 15:20    A.Valantiejus, R.Grigaliūnas      
 14   Ričard Kim 
 Marius Tamošiūnas 
  21:4  21:7 [13']      
  [69] 15:45    A.Valantiejus, R.Grigaliūnas    
 11   Arnas Juknevičius 
 Deividas Paškevičius 
    21:15  21:16 [19']    
[57] 15:20    R.Krasauskas, L.Miliauskis      
 6   Rokas Krasauskas 
 Lukas Miliauskis 
  21:14  21:16 [18']      
    [88] 17:00    L.Borusas, D.Beržanskis  
 7   Matas Mackevičius 
 Simas Skurdauskas 
      21:16  21:17 [20']  
[58] 15:20    P.Balaišis, P.Levickas      
 10   Pijus Balaišis 
 Paulius Levickas 
  26:24  21:19 [26']      
  [70] 15:45    L.Borusas, D.Beržanskis    
 15   Augustas Janušonis 
 Miras Aitmagambetov 
    21:9  21:10 [14']    
[59] 15:20    L.Borusas, D.Beržanskis      
 2   Laurynas Borusas 
 Danielius Beržanskis 
  21:2  21:5 [10']    M.Noreika, Š.Stumbra   3-a vieta
      [179] 09:20    M.Noreika, Š.Stumbra
       A.Valantiejus, R.Grigaliūnas   22:20  21:15 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Novikas, S.Kanapeckas    
     
     J.Ožalas, V.Bagdanavičius   ->   5-a vieta
     
     R.Krasauskas, L.Miliauskis     ->
     
     P.Balaišis, P.Levickas   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Balsys, I.Račas    
   J.Balsys, I.Račas   ->    
     
   U.Mikalauskas, D.Žilinskas     ->  
     
   M.Butkus, N.Šimkus   ->     9-a vieta
     
   R.Kim, M.Tamošiūnas       ->
     
   A.Juknevičius, D.Paškevičius   ->    
     
   M.Mackevičius, S.Skurdauskas     ->  
     
   A.Janušonis, M.Aitmagambetov   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.