Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai, Data: 2019-04-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-13 2019-04-13 2019-04-13 2019-04-13 2019-04-14  
 1   Jonas Petkus 
 Gabija Mockutė 
  Dėl 1-16 vietos        
 J.Petkus, G.Mockutė        
 32       ->        
  [17] 13:15    J.Petkus, G.Mockutė      
 17   Augustas Janušonis 
 Lukrecija Bartuškaitė 
    21:5  21:6 [10']      
[1] 12:30    J.Balsys, J.Linkutė        
 16   Justas Balsys 
 Justė Linkutė 
  21:19  21:18 [19']        
    [24] 13:40    J.Petkus, G.Mockutė    
 9   Simas Novikas 
 Jogailė Kelečiūtė 
      21:16  21:9 [17']    
 S.Novikas, J.Kelečiūtė        
 24       ->        
  [2] 12:30    M.Noreika, V.Paulauskaitė      
 25         21:15  17:21  21:18 [29']      
 M.Noreika, V.Paulauskaitė        
 8   Mamertas Noreika 
 Viltė Paulauskaitė 
  ->        
      [39] 14:05    J.Petkus, G.Mockutė  
 5   Vilius Bagdanavičius 
 Samanta Golubickaitė 
        21:18  21:10 [20']  
 V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė        
 28       ->        
  [3] 12:30    V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė      
 21         21:13  21:7 [13']      
 S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė        
 12   Simas Kanapeckas 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  ->        
    [18] 13:15    D.Beržanskis, M.Sukackaitė    
 13   Pijus Balaišis 
 Vaiva Bubulytė 
      21:17  19:21  21:16 [32']    
 P.Balaišis, V.Bubulytė        
 20       ->        
  [4] 12:30    D.Beržanskis, M.Sukackaitė      
 29         21:6  21:3 [11']      
 D.Beržanskis, M.Sukackaitė        
 4   Danielius Beržanskis 
 Monika Sukackaitė 
  ->         1-a vieta
        [166] 09:00    J.Petkus, G.Mockutė
 3   Ardas Valantiejus 
 Vitalija Movšovič 
          21:10  21:12 [18']
 A.Valantiejus, V.Movšovič        
 30       ->        
  [9] 12:30    A.Valantiejus, V.Movšovič      
 19         21:10  21:4 [14']      
 M.Mackevičius, A.Petkevičiūtė        
 14   Matas Mackevičius 
 Akvilė Petkevičiūtė 
  ->        
    [23] 13:15    A.Valantiejus, V.Movšovič    
 11   Dovas Genys 
 Sofija Surgutskytė 
      21:17  28:26 [29']    
 D.Genys, S.Surgutskytė        
 22       ->        
  [10] 12:50    J.Ožalas, U.Rakštytė      
 27         21:14  21:12 [17']      
 J.Ožalas, U.Rakštytė        
 6   Jonas Ožalas 
 Urtė Rakštytė 
  ->        
      [40] 14:30    A.Valantiejus, V.Movšovič  
 7   Rapolas Grigaliūnas 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
        21:17  21:13 [22']  
 R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė        
 26       ->        
  [11] 12:50    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė      
 23         21:7  21:8 [15']      
 M.Miliauskis, S.Borisenko        
 10   Matas Miliauskis 
 Signė Borisenko 
  ->        
    [25] 13:40    Š.Stumbra, P.Murėnaitė    
 15   Simas Skurdauskas 
 Milda Lekšaitė 
      21:18  21:15 [21']    
 S.Skurdauskas, M.Lekšaitė        
 18       ->      D.Beržanskis, M.Sukackaitė   3-a vieta
  [12] 12:50    Š.Stumbra, P.Murėnaitė   [167] 09:00    D.Beržanskis, M.Sukackaitė
 31         21:9  21:2 [14']    Š.Stumbra, P.Murėnaitė   21:15  21:16 [21']
 Š.Stumbra, P.Murėnaitė        
 2   Šarūnas Stumbra 
 Perla Murėnaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Noreika, V.Paulauskaitė    
       
       V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė   ->   5-a vieta
       
       J.Ožalas, U.Rakštytė     ->
       
       R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Balsys, J.Linkutė      
       
     S.Novikas, J.Kelečiūtė   ->    
       
     S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė     ->  
       
     P.Balaišis, V.Bubulytė   ->     9-a vieta
       
     M.Mackevičius, A.Petkevičiūtė       ->
       
     D.Genys, S.Surgutskytė   ->    
       
     M.Miliauskis, S.Borisenko     ->  
       
     S.Skurdauskas, M.Lekšaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Janušonis, L.Bartuškaitė      
   A.Janušonis, L.Bartuškaitė   ->      
     A.Janušonis, L.Bartuškaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Janušonis, L.Bartuškaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         A.Janušonis, L.Bartuškaitė
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.