Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai, Data: 2019-04-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-13 2019-04-13 2019-04-13 2019-04-14  
 1   Liepa Leonavičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Leonavičiūtė, D.Lygnugarytė      
 16       ->      
  [85] 16:35    L.Leonavičiūtė, D.Lygnugarytė    
 9   Elzė Dindaitė 
 Amelija Klimaitė 
    21:5  21:5 [14']    
[63] 15:20    V.Bernotaitė, E.Smilginaitė      
 8   Viktorija Bernotaitė 
 Eglė Smilginaitė 
  21:10  21:12 [20']      
    [108] 17:50    L.Leonavičiūtė, D.Lygnugarytė  
 5   Jorūnė Šalnaitė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
      21:16  21:15 [27']  
[64] 15:45    J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė      
 12   Astrėja Nutautaitė 
 Loreta Radavičiūtė 
  21:7  21:6 [17']      
  [86] 16:35    J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė    
 13         21:17  21:16 [24']    
 A.Peleckytė, A.Ramaneckaitė      
 4   Atėnė Peleckytė 
 Aurelija Ramaneckaitė 
  ->       1-a vieta
      [217] 11:35    T.Leonovič, G.Vedrickaitė
 3   Taja Leonovič 
 Greta Vedrickaitė 
        15:21  21:15  21:12 [32']
 T.Leonovič, G.Vedrickaitė      
 14       ->      
  [89] 17:00    T.Leonovič, G.Vedrickaitė    
 11   Emilija Kudirkaitė 
 Adelė Krutkytė 
    19:21  21:4  21:14 [27']    
[65] 15:45    A.Jarutytė, M.Rimkutė      
 6   Aistė Jarutytė 
 Marija Rimkutė 
  21:6  21:11 [14']      
    [109] 17:50    T.Leonovič, G.Vedrickaitė  
 7   Urtė Gatelytė 
 Nomeda Seniūnaitė 
      21:11  21:17 [20']  
[66] 15:45    U.Gatelytė, N.Seniūnaitė      
 10   Elija Dindaitė 
 Goda Vancevičiūtė 
  21:16  21:17 [25']      
  [90] 17:00    L.Aleknavičiūtė, A.Stankevičiūtė    
 15         21:12  21:2 [14']    
 L.Aleknavičiūtė, A.Stankevičiūtė      
 2   Liepa Aleknavičiūtė 
 Augustė Stankevičiūtė 
  ->    J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė   3-a vieta
      [218] 11:35    L.Aleknavičiūtė, A.Stankevičiūtė
       L.Aleknavičiūtė, A.Stankevičiūtė   21:10  21:17 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Bernotaitė, E.Smilginaitė    
     
     A.Peleckytė, A.Ramaneckaitė   ->   5-a vieta
     
     A.Jarutytė, M.Rimkutė     ->
     
     U.Gatelytė, N.Seniūnaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Dindaitė, A.Klimaitė    
   E.Dindaitė, A.Klimaitė   ->    
     
   A.Nutautaitė, L.Radavičiūtė     ->  
   A.Nutautaitė, L.Radavičiūtė    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   E.Kudirkaitė, A.Krutkytė    
   E.Kudirkaitė, A.Krutkytė   ->    
     
   E.Dindaitė, G.Vancevičiūtė     ->  
   E.Dindaitė, G.Vancevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
2020 European Men's & Women's Team Championships
2020-02-11 10:00 2020-02-16 14:00
Nenustatyta, . ,
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.