Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai, Data: 2019-04-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-13 2019-04-13 2019-04-14 2019-04-14  
 1   Domas Pakšys 
 Taja Leonovič 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, T.Leonovič      
 16       ->      
  [147] 19:55    D.Pakšys, T.Leonovič    
 9   Adomas Mažeika 
 Elzė Dindaitė 
    21:10  21:4 [13']    
[133] 19:05    B.Kamantauskas, N.Seniūnaitė      
 8   Benediktas Kamantauskas 
 Nomeda Seniūnaitė 
  21:15  21:18 [18']      
    [239] 13:00    D.Pakšys, T.Leonovič  
 5   Daniel Leonovič 
 Jorė Kavaliauskaitė 
      21:12  21:7 [15']  
[134] 19:05    D.Leonovič, J.Kavaliauskaitė      
 12   Nojus Alijauskas 
 Astrėja Nutautaitė 
  21:9  21:10 [18']      
  [148] 19:55    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė    
 13   Rokas Dargis 
 Liepa Budrytė 
    21:19  18:21  21:17 [33']    
[135] 19:05    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė      
 4   Rokas Lesinskas 
 Aurelija Ramaneckaitė 
  21:10  21:14 [16']       1-a vieta
      [250] 13:30    D.Pakšys, T.Leonovič
 3   Emilis Jonkus 
 Greta Vedrickaitė 
        21:13  21:13 [17']
[136] 19:30    E.Jonkus, G.Vedrickaitė      
 14   Joringis Skirgaila 
 Goda Vancevičiūtė 
  21:4  21:11 [13']      
  [149] 19:55    E.Jonkus, G.Vedrickaitė    
 11   Mykolas Grytė 
 Adelė Krutkytė 
    21:5  21:16 [18']    
[141] 19:30    N.Tenikaitis, A.Peleckytė      
 6   Nojus Tenikaitis 
 Atėnė Peleckytė 
  21:11  18:21  21:16 [25']      
    [240] 13:00    E.Jonkus, G.Vedrickaitė  
 7   Mantas Lukonas 
 Marija Rimkutė 
      22:20  21:10 [21']  
[142] 19:30   M.Lukonas, M.Rimkutė      
 10   Adomas Zavackas 
 Urtė Gatelytė 
    B/Ž      
  [150] 19:55    T.Puišys, J.Šalnaitė    
 15         21:15  21:16 [20']    
 T.Puišys, J.Šalnaitė      
 2   Tautvydas Puišys 
 Jorūnė Šalnaitė 
  ->    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė   3-a vieta
      [251] 13:30    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė
       T.Puišys, J.Šalnaitė   21:19  21:14 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Kamantauskas, N.Seniūnaitė    
     
     D.Leonovič, J.Kavaliauskaitė   ->   5-a vieta
     
     N.Tenikaitis, A.Peleckytė     ->
     
     M.Lukonas, M.Rimkutė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Mažeika, E.Dindaitė    
   A.Mažeika, E.Dindaitė   ->    
     
   N.Alijauskas, A.Nutautaitė     ->  
     
   R.Dargis, L.Budrytė   ->     9-a vieta
     
   J.Skirgaila, G.Vancevičiūtė       ->
     
   M.Grytė, A.Krutkytė   ->    
     
   A.Zavackas, U.Gatelytė     ->  
   A.Zavackas, U.Gatelytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.