Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas, Data: 2019-05-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 12           64 
 22           64 
 12           64 
   6           32 
 12           32 
   8           32 
   9           32 
 12           32 
   7           32 
 Diena  11  12  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 65   12 d.  09:00  Suaug   MX    M.Šames  V.Fomkinaitė   16:21  21:14  14:21    P.Bartušis  S.Golubickaitė   36  
 66   12 d.  09:00  Suaug   MX    J.Petkus  G.Voitechovskaja   17:21  21:15  21:17    E.Slušnys  I.Sendžikaitė   39  
 67   12 d.  09:30  Suaug   MD    R.Aleksevičiūtė  G.Voitechovskaja   21:9  21:13    S.Golubickaitė  P.Murėnaitė   21  
 68   12 d.  09:30  Suaug   MD    V.Movšovič  G.Mockutė   20:22  16:21    V.Fomkinaitė  I.Sendžikaitė   29  
 69   12 d.  10:00  Suaug   VD    I.Reznikas  K.Dauskurtas   9:21  9:21    P.Bartušis  M.Šames   20  
 70   12 d.  10:00  Suaug   VD    T.Liorančas  K.Reimeris   13:21  12:21    G.Dima  E.Slušnys   20  
 71   12 d.  10:30  Suaug   MV    V.Fomkinaitė   21:11  21:17    V.Movšovič   20  
 72   12 d.  10:30  Suaug   MV    S.Golubickaitė   21:19  8:21  17:21    G.Voitechovskaja   44  
 73   12 d.  11:00  Suaug   VV    M.Šames   21:14  21:9    J.Petkus   24  
 74   12 d.  11:00  Suaug   VV    P.Bartušis   21:15  21:8    I.Reznikas   20  
 75   12 d.  12:00  Suaug   MX    P.Bartušis  S.Golubickaitė   21:10  21:17    J.Petkus  G.Voitechovskaja   20  
 76   12 d.  12:00  Suaug   MX    M.Šames  V.Fomkinaitė   21:12  21:18    E.Slušnys  I.Sendžikaitė   22  
 77   12 d.  12:30  Suaug   MD    R.Aleksevičiūtė  G.Voitechovskaja   21:14  21:14    V.Fomkinaitė  I.Sendžikaitė   25  
 78   12 d.  12:30  Suaug   MD    S.Golubickaitė  P.Murėnaitė   19:21  21:15  19:21    V.Movšovič  G.Mockutė   42  
 79   12 d.  13:00  Suaug   VD    P.Bartušis  M.Šames   21:16  21:15    G.Dima  E.Slušnys   22  
 80   12 d.  13:00  Suaug   VD    I.Reznikas  K.Dauskurtas   21:15  21:14    T.Liorančas  K.Reimeris   20  
 81   12 d.  13:30  Suaug   MV    V.Fomkinaitė   9:21  18:21    G.Voitechovskaja   27  
 82   12 d.  13:30  Suaug   MV    V.Movšovič   10:21  21:19  11:21    S.Golubickaitė   35  
 83   12 d.  14:00  Suaug   VV    M.Šames   14:21  11:21    P.Bartušis   26  
 84   12 d.  14:00  Suaug   VV    J.Petkus   11:21  18:21    I.Reznikas   25  
20 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.