Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas, Data: 2019-05-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-11 2019-05-11 2019-05-12 2019-05-12  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
 M.Šames      
 16       ->      
  [61] 19:10    M.Šames    
 9   Benas Vaškevičius      23:21  16:21  21:13 [42']    
[39] 16:10    E.Slušnys      
 8   Edgaras Slušnys    21:12  21:19 [22']      
    [73] 11:00    M.Šames  
 5   Kazimieras Dauskurtas        21:14  21:9 [24']  
[43] 16:40    K.Dauskurtas      
 12   Danielius Beržanskis    18:21  21:19  21:15 [44']      
  [62] 19:10    J.Petkus    
 13         21:10  21:15 [25']    
 J.Petkus      
 4   Jonas Petkus    ->       1-a vieta
      [83] 14:00    P.Bartušis
 3   Tomas Vaškevičius          21:14  21:11 [26']
 T.Vaškevičius      
 14       ->      
  [63] 19:10    P.Bartušis    
 11   Šarūnas Bilius      21:10  21:14 [19']    
[40] 16:10    P.Bartušis      
 6   Povilas Bartušis    ->      
    [74] 11:00    P.Bartušis  
 7   Ramūnas Bilius        21:15  21:8 [20']  
[44] 16:40    R.Bilius      
 10   Renaldas Šileris    23:21  21:15 [26']      
  [64] 19:10    I.Reznikas    
 15         21:6  21:19 [19']    
 I.Reznikas      
 2   Ignas Reznikas    ->    J.Petkus   3-a vieta
      [84] 14:00    I.Reznikas
       I.Reznikas   21:11  21:18 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Slušnys    
     
     K.Dauskurtas   ->   5-a vieta
     
     T.Vaškevičius     ->
     
     R.Bilius   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   B.Vaškevičius    
   B.Vaškevičius   ->    
     
   D.Beržanskis     ->  
   D.Beržanskis    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   Š.Bilius    
   Š.Bilius   ->    
     
   R.Šileris     ->  
   R.Šileris    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.