Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas, Data: 2019-05-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-11 2019-05-11 2019-05-12 2019-05-12  
 1   Vytautė Fomkinaitė    Dėl 1-8 vietos      
 V.Fomkinaitė      
 16       ->      
  [57] 18:40    V.Fomkinaitė    
 9   Urtė Rakštytė      21:5  21:9 [13']    
[37] 16:10    G.Trakymaitė      
 8   Gerda Trakymaitė    21:15  18:21  21:18 [31']      
    [71] 10:30    V.Fomkinaitė  
 5   Perla Murėnaitė        21:11  21:17 [20']  
[38] 16:10    P.Murėnaitė      
 12   Kornelija Urbonavičiūtė    21:15  21:10 [19']      
  [58] 18:40    V.Movšovič    
 13         21:11  21:16 [21']    
 V.Movšovič      
 4   Vitalija Movšovič    ->       1-a vieta
      [81] 13:30    G.Voitechovskaja
 3   Samanta Golubickaitė          21:9  21:18 [27']
 S.Golubickaitė      
 14       ->      
  [59] 18:40    S.Golubickaitė    
 11   Snežana Poklikajeva      21:14  21:8 [21']    
[41] 16:40    R.Aleksevičiūtė      
 6   Rebeka Aleksevičiūtė    21:8  21:6 [12']      
    [72] 10:30    G.Voitechovskaja  
 7   Gabija Mockutė        19:21  21:8  21:17 [44']  
[42] 16:40    V.Žymantaitė      
 10   Vaiva Žymantaitė    15:21  21:18  23:21 [35']      
  [60] 18:40    G.Voitechovskaja    
 15         21:14  21:11 [19']    
 G.Voitechovskaja      
 2   Gerda Voitechovskaja    ->    V.Movšovič   3-a vieta
      [82] 13:30    S.Golubickaitė
       S.Golubickaitė   21:10  19:21  21:11 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Trakymaitė    
     
     P.Murėnaitė   ->   5-a vieta
     
     R.Aleksevičiūtė     ->
     
     V.Žymantaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   U.Rakštytė    
   U.Rakštytė   ->    
     
   K.Urbonavičiūtė     ->  
   K.Urbonavičiūtė    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   S.Poklikajeva    
   S.Poklikajeva   ->    
     
   G.Mockutė     ->  
   G.Mockutė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.