Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas, Data: 2019-05-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-11 2019-05-11 2019-05-12 2019-05-12  
 1   Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Aleksevičiūtė, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
  [50] 17:40    R.Aleksevičiūtė, G.Voitechovskaja    
 9   Minija Barauskaitė 
 Snežana Poklikajeva 
    21:10  21:9 [16']    
[34] 15:45    E.Untė, V.Žymantaitė      
 8   Emilija Untė 
 Vaiva Žymantaitė 
  21:23  21:12  21:13 [32']      
    [67] 09:30    R.Aleksevičiūtė, G.Voitechovskaja  
 5   Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
      21:9  21:13 [21']  
 I.Petrulaitienė, R.Šulnienė      
 12       ->      
  [51] 17:40    S.Golubickaitė, P.Murėnaitė    
 13         21:14  16:21  21:13 [38']    
 S.Golubickaitė, P.Murėnaitė      
 4   Samanta Golubickaitė 
 Perla Murėnaitė 
  ->       1-a vieta
      [77] 12:30    R.Aleksevičiūtė, G.Voitechovskaja
 3   Vitalija Movšovič 
 Gabija Mockutė 
        21:14  21:14 [25']
 V.Movšovič, G.Mockutė      
 14       ->      
  [49] 17:40    V.Movšovič, G.Mockutė    
 11         21:14  21:8 [19']    
 U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė      
 6   Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  ->      
    [68] 09:30    V.Fomkinaitė, I.Sendžikaitė  
 7   Sandra Damaškaitė 
 Monika Plytnikaitė 
      22:20  21:16 [29']  
 S.Damaškaitė, M.Plytnikaitė      
 10       ->      
  [52] 17:40    V.Fomkinaitė, I.Sendžikaitė    
 15         21:12  8:21  21:6 [26']    
 V.Fomkinaitė, I.Sendžikaitė      
 2   Vytautė Fomkinaitė 
 Ieva Sendžikaitė 
  ->    S.Golubickaitė, P.Murėnaitė   3-a vieta
      [78] 12:30    V.Movšovič, G.Mockutė
       V.Movšovič, G.Mockutė   21:19  15:21  21:19 [42']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Untė, V.Žymantaitė    
     
     I.Petrulaitienė, R.Šulnienė   ->   5-a vieta
     
     U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė     ->
     
     S.Damaškaitė, M.Plytnikaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Barauskaitė, S.Poklikajeva    
   M.Barauskaitė, S.Poklikajeva   ->    
     M.Barauskaitė, S.Poklikajeva  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       M.Barauskaitė, S.Poklikajeva
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.