Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas, Data: 2019-05-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-11 2019-05-11 2019-05-12 2019-05-12  
 1   Mark Šames 
 Vytautė Fomkinaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Šames, V.Fomkinaitė      
 16       ->      
  [45] 17:10    M.Šames, V.Fomkinaitė    
 9   Laurynas Borusas 
 Gabija Mockutė 
    21:17  21:6 [18']    
[31] 15:00    L.Borusas, G.Mockutė      
 8   Danielius Beržanskis 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  14:21  21:18  22:20 [35']      
    [65] 09:00    P.Bartušis, S.Golubickaitė  
 5   Mindaugas Dagilis 
 Urtė Rakštytė 
      21:16  14:21  21:14 [36']  
[28] 15:00    M.Dagilis, U.Rakštytė      
 12   Linas Supronas 
 Gerda Trakymaitė 
  21:14  19:21  21:13 [31']      
  [46] 17:10    P.Bartušis, S.Golubickaitė    
 13         21:10  21:18 [18']    
 P.Bartušis, S.Golubickaitė      
 4   Povilas Bartušis 
 Samanta Golubickaitė 
  ->       1-a vieta
      [75] 12:00    P.Bartušis, S.Golubickaitė
 3   Tomas Vaškevičius 
 Sandra Damaškaitė 
        21:10  21:17 [20']
 T.Vaškevičius, S.Damaškaitė      
 14       ->      
  [47] 17:10    J.Petkus, G.Voitechovskaja    
 11   Jonas Petkus 
 Gerda Voitechovskaja 
    21:14  21:16 [20']    
[29] 15:00    J.Petkus, G.Voitechovskaja      
 6   Evaldas Bradūnas 
 Monika Plytnikaitė 
  21:17  21:15 [21']      
    [66] 09:00    J.Petkus, G.Voitechovskaja  
 7   Kazimieras Dauskurtas 
 Vaiva Žymantaitė 
      17:21  21:15  21:17 [39']  
[30] 15:00    K.Dauskurtas, V.Žymantaitė      
 10   Tautvydas Liorančas 
 Vitalija Movšovič 
  21:18  21:19 [23']      
  [48] 17:10    E.Slušnys, I.Gaidė    
 15         21:13  20:22  21:14 [35']    
 E.Slušnys, I.Gaidė      
 2   Edgaras Slušnys 
 Ieva Gaidė 
  ->    M.Šames, V.Fomkinaitė   3-a vieta
      [76] 12:00    M.Šames, V.Fomkinaitė
       E.Slušnys, I.Gaidė   21:12  21:18 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Borusas, G.Mockutė    
     
     M.Dagilis, U.Rakštytė   ->   5-a vieta
     
     T.Vaškevičius, S.Damaškaitė     ->
     
     K.Dauskurtas, V.Žymantaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Beržanskis, R.Aleksevičiūtė    
   D.Beržanskis, R.Aleksevičiūtė   ->    
     
   L.Supronas, G.Trakymaitė     ->  
   L.Supronas, G.Trakymaitė    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė    
   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė   ->    
     
   T.Liorančas, V.Movšovič     ->  
   T.Liorančas, V.Movšovič    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:30 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.