Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas, Data: 2019-05-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas (Kvalifikacija), dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  

2019-05-11 2019-05-11 2019-05-11 2019-05-11
 1   Benas Vaškevičius       
 B.Vaškevičius    
 32       ->    
  [9] 12:45    B.Vaškevičius  
 17   Dovas Genys      21:14  21:10 [18']  
[1] 12:00    S.Novikas    
 16   Simas Novikas    21:15  21:11 [20']    1-a kvalifikacija
    [24] 14:30    B.Vaškevičius
 9   Mamertas Noreika        21:15  21:12 [22']
 M.Noreika    
 24       ->    
  [7] 12:20    M.Noreika  
 25         21:17  18:21  21:18 [33']  
 V.Bagdanavičius    
 8   Vilius Bagdanavičius    ->    
      20:00 
 5   Gedmantas Čepkauskas       
 G.Čepkauskas    
 28       ->    
  [10] 12:45    G.Dima  
 21   Jevgenij Nekrasov      21:13  21:14 [25']  
[2] 12:00    G.Dima    
 12   Giedrius Dima    21:13  21:12 [16']    2-a kvalifikacija
    [25] 14:30    D.Beržanskis
 13   Karolis Reimeris        21:16  21:18 [23']
[3] 12:00    K.Reimeris    
 20   Deinoras Gudavičius    21:6  21:10 [13']    
  [11] 12:45    D.Beržanskis  
 29         21:18  21:17 [21']  
 D.Beržanskis    
 4   Danielius Beržanskis    ->    
       
 3   Linas Supronas       
 L.Supronas    
 30       ->    
  [12] 12:45    L.Supronas  
 19   Simas Kanapeckas      21:14  21:15 [19']  
[4] 12:00    A.Montrimas    
 14   Andrius Montrimas    21:19  13:21  21:19 [31']    3-a kvalifikacija
    [26] 14:30    Š.Bilius
 11   Jonas Ožalas        23:21  21:19 [27']
[5] 12:20    Š.Bilius    
 22   Šarūnas Bilius    21:7  21:17 [21']    
  [13] 13:10    Š.Bilius  
 27         21:13  22:20 [24']  
 Š.Stumbra    
 6   Šarūnas Stumbra    ->    
      20:00 
 7   Simas Klioštoraitis       
 S.Klioštoraitis    
 26       ->    
  [8] 12:20   M.Maulė  
 23           B/Ž  
 M.Maulė    
 10   Mantas Maulė    ->    4-a kvalifikacija
    [27] 14:30    R.Šileris
 15   Domas Pakšys        21:12  21:14 [20']
[6] 12:20    R.Šileris    
 18   Renaldas Šileris    21:10  21:2 [14']    
  [14] 13:10    R.Šileris  
 31         21:9  21:16 [19']  
 L.Borusas    
 2   Laurynas Borusas    ->    
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.