Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2019-09-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-29  
 1  Perla Murėnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 P.Murėnaitė        
 32       ->        
  [123] 18:50    P.Murėnaitė      
 17  Atėnė Peleckytė      21:6  21:6 [14']      
[98] 17:15    T.Leonovič        
 16  Taja Leonovič    21:9  21:6 [16']        
    [148] 20:30    P.Murėnaitė    
 9  Martyna Marija Marcinkevičiūtė        21:7  21:7 [14']    
 M.Marcinkevičiūtė        
 24       ->        
  [124] 18:50    M.Barauskaitė      
 25         21:12  21:17 [19']      
 M.Barauskaitė        
 8  Minija Barauskaitė    ->        
      [198] 10:45    P.Murėnaitė  
 5  Signė Borisenko          21:11  21:14 [20']  
 S.Borisenko        
 28       ->        
  [125] 18:50    S.Borisenko      
 21  Milanta Sutkutė      21:9  21:15 [20']      
[99] 17:15    J.Šalnaitė        
 12  Jorūnė Šalnaitė    21:9  21:3 [13']        
    [149] 20:30    V.Paulauskaitė    
 13  Gabija Jurkevičiūtė        21:17  21:14 [22']    
[100] 17:15    G.Jurkevičiūtė        
 20  Lukrecija Bartuškaitė    21:10  21:18 [16']        
  [126] 18:50   V.Paulauskaitė      
 29         21:12  21:15 [25']      
 V.Paulauskaitė        
 4  Viltė Paulauskaitė    ->         1-a vieta
        [213] 12:00    P.Murėnaitė
 3  Snežana Poklikajeva            21:13  22:20 [20']
 S.Poklikajeva        
 30       ->        
  [129] 19:15    M.Lekšaitė      
 19  Augustė Leimonaitė      22:20  21:15 [20']      
[101] 17:15    M.Lekšaitė        
 14  Milda Lekšaitė    21:12  21:17 [19']        
    [150] 20:30    M.Lekšaitė    
 11  Kotryna Čyvaitė        21:13  21:11 [18']    
[102] 17:15    K.Čyvaitė        
 22  Aistė Comaitė    21:13  21:8 [13']        
  [127] 19:15    K.Čyvaitė      
 27         10:21  21:12  21:12 [25']      
 J.Kelečiūtė        
 6  Jogailė Kelečiūtė    ->        
      [199] 10:45    M.Sukackaitė  
 7  Kristė Anciūtė          21:8  21:6 [13']  
 K.Anciūtė        
 26       ->        
  [128] 19:15    K.Anciūtė      
 23         21:18  21:12 [19']      
 O.Ščerbakova        
 10  Oresta Ščerbakova    ->        
    [151] 20:50    M.Sukackaitė    
 15  Aina Ralytė        21:4  21:19 [16']    
[103] 17:40    G.Vedrickaitė        
 18  Greta Vedrickaitė    15:21  21:16  21:13 [34']      V.Paulauskaitė   3-a vieta
  [130] 19:15    M.Sukackaitė   [214] 12:00    V.Paulauskaitė
 31         21:0  21:3 [10']    M.Lekšaitė   21:7  21:13 [18']
 M.Sukackaitė        
 2  Monika Sukackaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Barauskaitė    
      [200] 10:45    S.Borisenko  
       S.Borisenko   21:15  21:14 [20']   5-a vieta
        [215] 12:00    S.Borisenko
       K.Čyvaitė     21:10  21:13 [18']
      [201] 11:00    K.Anciūtė  
       K.Anciūtė   21:15  21:16 [15']  
           
           
         M.Barauskaitė   7-a vieta
        [216] 12:15    M.Barauskaitė
         K.Čyvaitė   21:15  21:16 [19']
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Leonovič      
    [152] 20:50    T.Leonovič    
     M.Marcinkevičiūtė   21:16  21:13 [18']    
      [202] 11:00    T.Leonovič  
     J.Šalnaitė     13:21  21:16  22:20 [40']  
    [153] 20:50    J.Šalnaitė    
     G.Jurkevičiūtė   21:10  21:15 [17']     9-a vieta
        [217] 12:15    J.Kelečiūtė
     S.Poklikajeva       21:16  19:21  25:23 [37']
    [156] 20:50    J.Kelečiūtė    
     J.Kelečiūtė   18:21  21:12  21:12 [28']    
      [203] 11:00    J.Kelečiūtė  
     O.Ščerbakova     19:21  21:15  21:16 [42']  
    [157] 21:15    O.Ščerbakova    
     G.Vedrickaitė   21:11  21:18 [18']    
           
         J.Šalnaitė   11-a vieta
       
         O.Ščerbakova   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Marcinkevičiūtė    
       
       G.Jurkevičiūtė   ->   13-a vieta
       
       S.Poklikajeva     ->
       
       G.Vedrickaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Peleckytė      
   A.Peleckytė   ->      
     A.Peleckytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [154] 20:50    L.Bartuškaitė  
        21:18  23:21 [23']  
   M.Sutkutė      
   M.Sutkutė   ->      
    [131] 19:15    L.Bartuškaitė    
   L.Bartuškaitė     21:15  21:15 [17']    
   L.Bartuškaitė      
    ->       17-a vieta
        [204] 11:15    A.Leimonaitė
          ->
   A.Leimonaitė      
   A.Leimonaitė   ->      
    [132] 19:15    A.Leimonaitė    
   A.Comaitė     21:7  21:8 [14']    
   A.Comaitė      
    ->      
      [155] 20:50    A.Leimonaitė  
        24:22  21:12 [18']  
   .      
    ->      
     A.Ralytė    
   A.Ralytė     ->    
   A.Ralytė      
    ->    A.Peleckytė   19-a vieta
       
         A.Ralytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Sutkutė  
       M.Sutkutė   ->   21-a vieta
       
       A.Comaitė     ->
       A.Comaitė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.