Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2019-09-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-29  
 1   Simas Novikas 
 Vilius Bagdanavičius 
  Dėl 1-8 vietos      
[45] 13:45    S.Novikas, V.Bagdanavičius      
 16   Benas Markevičius 
 Martynas Plauška 
  21:2  21:3 [11']      
  [68] 15:15    S.Novikas, V.Bagdanavičius    
 9   Nojus Budrikas 
 Mantas Šatkauskas 
    21:7  21:5 [15']    
[46] 13:45    N.Budrikas, M.Šatkauskas      
 8   Augustas Janušonis 
 Nedas Šimkus 
  21:19  21:11 [19']      
    [83] 16:05    S.Novikas, V.Bagdanavičius  
 5   Markas Gedrimas 
 Vytautas Šukys 
      21:16  21:16 [21']  
[51] 14:05    M.Gedrimas, V.Šukys      
 12   Ričard Kim 
 Jonas Maziliauskas 
  21:9  22:20 [17']      
  [69] 15:15    D.Genys, D.Gudavičius    
 13   Simonas Duoba 
 Justas Žukauskas 
    22:20  21:12 [23']    
[52] 14:05    D.Genys, D.Gudavičius      
 4   Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
  21:11  21:7 [14']       1-a vieta
      [189] 10:15    S.Novikas, V.Bagdanavičius
 3   Domas Pakšys 
 Simas Kanapeckas 
        21:9  21:17 [19']
[56] 14:30    D.Pakšys, S.Kanapeckas      
 14   Miras Aitmagambetov 
 Paulius Jakubčionis 
  21:1  21:8 [12']      
  [70] 15:15    Ą.Barkauskas, A.Valatka    
 11   Emilis Jonkus 
 Nojus Tenikaitis 
    18:21  22:20  21:17 [34']    
[57] 14:30    Ą.Barkauskas, A.Valatka      
 6   Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
  21:13  21:14 [17']      
    [84] 16:05    M.Mackevičius, S.Skurdauskas  
 7   Arnas Juknevičius 
 Kipras Sakalauskas 
      21:18  15:21  22:20 [33']  
[60] 14:30    A.Juknevičius, K.Sakalauskas      
 10   Domas Daugėla 
 Rokas Lesinskas 
  21:13  21:12 [17']      
  [71] 15:15    M.Mackevičius, S.Skurdauskas    
 15   Adas Kaminskas 
 Dominykas Gabriūnas 
    21:4  21:12 [15']    
[61] 14:50    M.Mackevičius, S.Skurdauskas      
 2   Matas Mackevičius 
 Simas Skurdauskas 
  21:19  21:17 [20']    D.Genys, D.Gudavičius   3-a vieta
      [190] 10:15    D.Genys, D.Gudavičius
       Ą.Barkauskas, A.Valatka   21:14  21:14 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Budrikas, M.Šatkauskas    
    [85] 16:30    M.Gedrimas, V.Šukys  
     M.Gedrimas, V.Šukys   15:21  21:19  21:13 [33']   5-a vieta
      [191] 10:15    D.Pakšys, S.Kanapeckas
     D.Pakšys, S.Kanapeckas     21:13  21:12 [18']
    [86] 16:30    D.Pakšys, S.Kanapeckas  
     A.Juknevičius, K.Sakalauskas   21:11  18:21  21:15 [29']  
         
         
       N.Budrikas, M.Šatkauskas   7-a vieta
      [192] 10:15    N.Budrikas, M.Šatkauskas
       A.Juknevičius, K.Sakalauskas   21:16  19:21  21:9 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   B.Markevičius, M.Plauška      
  [72] 15:15    A.Janušonis, N.Šimkus    
   A.Janušonis, N.Šimkus   21:9  21:13 [15']    
    [87] 16:30    R.Kim, J.Maziliauskas  
   R.Kim, J.Maziliauskas     21:13  22:20 [19']  
  [73] 15:40    R.Kim, J.Maziliauskas    
   S.Duoba, J.Žukauskas   21:9  21:9 [15']     9-a vieta
      [193] 10:15    R.Kim, J.Maziliauskas
   M.Aitmagambetov, P.Jakubčionis       19:21  21:13  21:4 [24']
  [74] 15:40    E.Jonkus, N.Tenikaitis    
   E.Jonkus, N.Tenikaitis   21:8  21:11 [14']    
    [88] 16:30    E.Jonkus, N.Tenikaitis  
   D.Daugėla, R.Lesinskas     21:16  21:14 [19']  
  [75] 15:40    D.Daugėla, R.Lesinskas    
   A.Kaminskas, D.Gabriūnas   22:20  21:18 [24']    
         
       A.Janušonis, N.Šimkus   11-a vieta
     
       D.Daugėla, R.Lesinskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     B.Markevičius, M.Plauška    
     
     S.Duoba, J.Žukauskas   ->   13-a vieta
     
     M.Aitmagambetov, P.Jakubčionis     ->
     
     A.Kaminskas, D.Gabriūnas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.