Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2019-09-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-29  
 1  Vilius Bagdanavičius 
 Perla Murėnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė      
 16       ->      
  [19] 12:05    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė    
 9  Vytautas Šukys 
 Oresta Ščerbakova 
    21:10  21:10 [14']    
[7] 11:20    S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė      
 8  Simas Kanapeckas 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  10:21  21:18  21:19 [35']      
    [33] 12:50    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė  
 5  Simas Skurdauskas 
 Kotryna Čyvaitė 
      21:18  21:9 [19']  
[8] 11:20    S.Skurdauskas, K.Čyvaitė      
 12  Nedas Šimkus 
 Augustė Leimonaitė 
  21:8  21:13 [14']      
  [20] 12:05    D.Genys, V.Paulauskaitė    
 13  Rokas Lesinskas 
 Milda Lekšaitė 
    21:10  21:13 [15']    
[9] 11:20    D.Genys, V.Paulauskaitė      
 4  Dovas Genys 
 Viltė Paulauskaitė 
  21:11  21:11 [18']       1-a vieta
      [170] 09:00    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė
 3  Simas Novikas 
 Monika Sukackaitė 
        21:4  21:3 [13']
[14] 11:40    S.Novikas, M.Sukackaitė      
 14  Adas Lečas 
 Aistė Comaitė 
  21:6  21:3 [10']      
  [21] 12:05    S.Novikas, M.Sukackaitė    
 11  Emilis Jonkus 
 Greta Vedrickaitė 
    22:20  21:12 [21']    
[15] 11:40    D.Gudavičius, G.Jurkevičiūtė      
 6  Deinoras Gudavičius 
 Gabija Jurkevičiūtė 
  21:11  21:13 [15']      
    [34] 12:50    D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
 7  Markas Gedrimas 
 Signė Borisenko 
      12:21  21:18  21:18 [31']  
[16] 11:40    M.Gedrimas, S.Borisenko      
 10  Jonas Maziliauskas 
 Milanta Sutkutė 
  21:14  21:19 [20']      
  [25] 12:25    D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 15         21:14  21:19 [22']    
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 2  Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
  ->    D.Genys, V.Paulauskaitė   3-a vieta
      [171] 09:00    S.Novikas, M.Sukackaitė
       S.Novikas, M.Sukackaitė   25:23  21:16 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė    
    [35] 12:50    S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė  
     S.Skurdauskas, K.Čyvaitė   23:21  23:21 [19']   5-a vieta
      [172] 09:00    S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė
     D.Gudavičius, G.Jurkevičiūtė     21:16  17:21  22:20 [28']
    [36] 12:50    D.Gudavičius, G.Jurkevičiūtė  
     M.Gedrimas, S.Borisenko   11:21  21:19  22:20 [33']  
         
         
       S.Skurdauskas, K.Čyvaitė   7-a vieta
      [173] 09:00    M.Gedrimas, S.Borisenko
       M.Gedrimas, S.Borisenko   21:14  21:19 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Šukys, O.Ščerbakova    
   V.Šukys, O.Ščerbakova   ->    
    [39] 13:20    V.Šukys, O.Ščerbakova  
   N.Šimkus, A.Leimonaitė     11:21  21:17  21:14 [31']  
  [26] 12:25    R.Lesinskas, M.Lekšaitė    
   R.Lesinskas, M.Lekšaitė   21:15  21:18 [20']     9-a vieta
      [176] 09:20    V.Šukys, O.Ščerbakova
   A.Lečas, A.Comaitė       21:18  21:15 [22']
  [27] 12:25    E.Jonkus, G.Vedrickaitė    
   E.Jonkus, G.Vedrickaitė   21:18  21:15 [18']    
    [40] 13:20    E.Jonkus, G.Vedrickaitė  
   J.Maziliauskas, M.Sutkutė     21:19  21:7 [16']  
   J.Maziliauskas, M.Sutkutė    
    ->    
         
       R.Lesinskas, M.Lekšaitė   11-a vieta
     
       J.Maziliauskas, M.Sutkutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     N.Šimkus, A.Leimonaitė  
     N.Šimkus, A.Leimonaitė   ->   13-a vieta
     
     A.Lečas, A.Comaitė     ->
     A.Lečas, A.Comaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Panevezys City Open
2021-03-20 10:00 2021-03-20 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.