Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian International 2019, Data: 2019-06-06, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 32           64 
 76           64 
 32           64 
 41           64 
 32           32 
 26           32 
 32           32 
   7           32 
 Diena  06  07  08  09  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 104   00 d.  00:00  Suaug   MV    A.Schulz   21:15  12:21  21:19    E.Komendrovskaya    
 239   00 d.  00:00  Suaug   MX    W.Van Der Aar  A.Tirtosentono   19:21  14:21    G.Karpov  V.Kozyreva    
 240   00 d.  00:00  Suaug   MX    T.Van Der Lecq  D.Jille   21:16  21:18    P.Smilowski  W.Adamek    
 241   00 d.  00:00  Suaug   MV    J.Stadelmann   20:22  19:21    H.Newall    
 242   00 d.  00:00  Suaug   MV    T.Lad   14:21  16:21    L.Huet    
 243   00 d.  00:00  Suaug   VV    J.Bruun   21:10  20:22  21:11    O.Král    
 244   00 d.  00:00  Suaug   VV    A.Mahmoud   20:22  23:21  4:11    G.Karpov    
 245   00 d.  00:00  Suaug   VD    E.Lauritzen  M.Muurholm   21:14  21:18    D.Bjornsson  K.Finnsson    
 246   00 d.  00:00  Suaug   VD    R.Cybulski  P.Pietryja   21:14  22:24  21:14    J.Anneberg  R.Espersen    
 247   00 d.  00:00  Suaug   MD    J.Romanova  L.Lenceviča   8:21  13:21    D.Jille  A.Tirtosentono    
 248   00 d.  00:00  Suaug   MD    V.Kozyreva  M.Sukhova   14:21  14:21    C.Busch  A.Schulz    
 249   00 d.  00:00  Suaug   VV    J.Bruun   10:21  19:21    G.Karpov    
 250   00 d.  00:00  Suaug   MD    D.Jille  A.Tirtosentono   21:18  21:10    C.Busch  A.Schulz    
 251   00 d.  00:00  Suaug   MV    H.Newall   20:22  10:21    L.Huet    
 252   00 d.  00:00  Suaug   MX    G.Karpov  V.Kozyreva   14:21  21:23    T.Van Der Lecq  D.Jille    
 253   00 d.  00:00  Suaug   VD    E.Lauritzen  M.Muurholm   21:15  19:21  19:21    R.Cybulski  P.Pietryja    
16 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.