Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj), Data: 2019-02-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Daniel Tankevič    Dėl 1-16 vietos        
 D.Tankevič        
 32       ->        
  [49] 12:35    D.Tankevič      
 17   Leonardas Vaišnys      21:1  21:3 [11']      
[43] 12:15    L.Vaišnys        
 16   Ignas Jurkevičius    21:11  21:7 [12']        
    [59] 12:55    D.Tankevič    
 9   Danielius Sukanka        21:10  21:13 [15']    
 D.Sukanka        
 24       ->        
  [50] 12:35    N.Bernotas      
 25         21:4  21:12 [13']      
 N.Bernotas        
 8   Nojus Bernotas    ->        
      [75] 14:00    D.Tankevič  
 5   Gustas Čekavičius          21:10  21:8 [18']  
 G.Čekavičius        
 28       ->        
  [51] 12:35    G.Čekavičius      
 21         21:18  21:15 [21']      
 P.Povilonis        
 12   Pijus Povilonis    ->        
    [60] 12:55    G.Čekavičius    
 13   Kevin Kuzminas        21:10  21:18 [18']    
 K.Kuzminas        
 20       ->        
  [52] 12:35    E.Samoška      
 29         21:5  21:5 [12']      
 E.Samoška        
 4   Erikas Samoška    ->         1-a vieta
        [87] 14:40    T.Tenikaitis
 3   Ugnius Lygnugaris            21:19  21:7 [16']
 U.Lygnugaris        
 30       ->        
  [53] 12:35    N.Juodsnukis      
 19         21:12  21:13 [15']      
 N.Juodsnukis        
 14   Nerijus Juodsnukis    ->        
    [61] 13:20    N.Juodsnukis    
 11   Robertas Bartkus        21:19  21:18 [20']    
 R.Bartkus        
 22       ->        
  [54] 12:35    A.Jokimčius      
 27         21:5  21:7 [13']      
 A.Jokimčius        
 6   Arnas Jokimčius    ->        
      [76] 14:00    T.Tenikaitis  
 7   Mikas Kropaitis          16:21  21:19  21:7 [27']  
 M.Kropaitis        
 26       ->        
  [55] 12:55    P.Alijošius      
 23         21:16  17:21  21:15 [31']      
 P.Alijošius        
 10   Paulius Alijošius    ->        
    [62] 13:20    T.Tenikaitis    
 15   Adomas Venslovas        21:7  21:11 [13']    
[44] 12:15    A.Venslovas        
 18   Jogaila Altaravičius    21:11  21:14 [17']      G.Čekavičius   3-a vieta
  [56] 12:55    T.Tenikaitis   [88] 14:40    N.Juodsnukis
 31         21:15  21:14 [19']    N.Juodsnukis   17:21  21:15  21:8 [27']
 T.Tenikaitis        
 2   Titas Tenikaitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       N.Bernotas    
      [77] 14:00    E.Samoška  
       E.Samoška   21:19  21:18 [16']   5-a vieta
        [89] 14:40    A.Jokimčius
       A.Jokimčius     21:13  21:17 [20']
      [78] 14:00    A.Jokimčius  
       P.Alijošius   21:19  18:21  21:16 [29']  
           
           
         N.Bernotas   7-a vieta
       
         P.Alijošius   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Vaišnys      
    [63] 13:20    D.Sukanka    
     D.Sukanka   21:18  21:17 [21']    
      [79] 14:20    P.Povilonis  
     P.Povilonis     21:6  21:7 [12']  
    [64] 13:20    P.Povilonis    
     K.Kuzminas   21:4  21:7 [12']     9-a vieta
        [90] 14:40    P.Povilonis
     U.Lygnugaris       21:16  21:17 [19']
    [65] 13:20    U.Lygnugaris    
     R.Bartkus   21:6  21:17 [15']    
      [80] 14:20    A.Venslovas  
     M.Kropaitis     22:20  21:10 [18']  
    [66] 13:20    A.Venslovas    
     A.Venslovas   21:17  21:8 [16']    
           
         D.Sukanka   11-a vieta
       
         U.Lygnugaris   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Vaišnys    
       
       K.Kuzminas   ->   13-a vieta
       
       R.Bartkus     ->
       
       M.Kropaitis   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   I.Jurkevičius      
   I.Jurkevičius   ->      
     I.Jurkevičius    
      ->    
   .      
    ->      
       I.Jurkevičius  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [67] 13:40    J.Altaravičius
          21:8  21:16 [15']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Altaravičius  
        ->  
   .      
    ->      
     J.Altaravičius    
   J.Altaravičius     ->    
   J.Altaravičius      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.