Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj), Data: 2019-02-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Snežana Poklikajeva    Dėl 1-16 vietos        
 S.Poklikajeva        
 32       ->        
  [104] 15:45    S.Poklikajeva      
 17   Augustė Leimonaitė      21:8  21:5 [12']      
[94] 15:05    A.Ralytė        
 16   Aina Ralytė    21:16  16:21  23:21 [31']        
    [118] 16:25    S.Poklikajeva    
 9   Vakarė Trakšelytė        21:12  21:13 [17']    
 V.Trakšelytė        
 24       ->        
  [105] 15:45    V.Trakšelytė      
 25         21:18  14:10 [22']      
 G.Šukutytė        
 8   Greta Šukutytė    ->        
      [131] 17:10    S.Poklikajeva  
 5   Evelina Karlikauskytė          21:19  21:15 [19']  
 E.Karlikauskytė        
 28       ->        
  [106] 15:45    G.Jurkevičiūtė      
 21   Aistė Comaitė      21:14  9:21  23:21 [31']      
[95] 15:05    G.Jurkevičiūtė        
 12   Gabija Jurkevičiūtė    21:11  21:14 [15']        
    [119] 16:25    M.Barauskaitė    
 13   Vakarė Žilytė        21:7  21:9 [14']    
[96] 15:05    V.Žilytė        
 20   Nikolė Puchovičiūtė    19:21  21:17  21:13 [32']        
  [107] 15:45    M.Barauskaitė      
 29         21:10  21:13 [14']      
 M.Barauskaitė        
 4   Minija Barauskaitė    ->         1-a vieta
        [141] 17:50    S.Poklikajeva
 3   Signė Borisenko            17:21  21:14  21:19 [31']
 S.Borisenko        
 30       ->        
  [108] 15:45    S.Borisenko      
 19   Aistė Valantinaitė      21:15  21:11 [18']      
[97] 15:25    K.Čyvaitė        
 14   Kotryna Čyvaitė    21:23  23:21  21:14 [33']        
    [120] 16:25    S.Borisenko    
 11   Gustė Šuliauskaitė        21:7  21:14 [19']    
[98] 15:25    G.Šuliauskaitė        
 22   Justa Maksvytytė    21:14  19:21  21:9 [27']        
  [109] 16:05    L.Leonavičiūtė      
 27         21:8  21:11 [19']      
 L.Leonavičiūtė        
 6   Liepa Leonavičiūtė    ->        
      [132] 17:10    V.Paulauskaitė  
 7   Martyna Marija Marcinkevičiūtė          18:21  21:19  21:14 [36']  
 M.Marcinkevičiūtė        
 26       ->        
  [110] 16:05    M.Marcinkevičiūtė      
 23         21:14  21:17 [23']      
 V.Trakšelytė        
 10   Vykintė Trakšelytė    ->        
    [121] 16:50    V.Paulauskaitė    
 15   Fausta Gedminaitė        21:12  21:7 [16']    
[99] 15:25    A.Stankevičiūtė        
 18   Augustė Stankevičiūtė    22:20  21:13 [23']      M.Barauskaitė   3-a vieta
  [111] 16:05    V.Paulauskaitė   [142] 17:50    S.Borisenko
 31         21:6  21:10 [16']    S.Borisenko   21:17  21:14 [20']
 V.Paulauskaitė        
 2   Viltė Paulauskaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Trakšelytė    
      [133] 17:30    V.Trakšelytė  
       G.Jurkevičiūtė   21:10  21:10 [18']   5-a vieta
        [143] 17:50    L.Leonavičiūtė
       L.Leonavičiūtė     21:19  21:14 [24']
      [134] 17:30    L.Leonavičiūtė  
       M.Marcinkevičiūtė   21:16  21:16 [20']  
           
           
         G.Jurkevičiūtė   7-a vieta
       
         M.Marcinkevičiūtė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Ralytė      
    [122] 16:50   A.Ralytė    
     G.Šukutytė   21:0    
      [135] 17:30    E.Karlikauskytė  
     E.Karlikauskytė     22:20  21:13 [16']  
    [123] 16:50    E.Karlikauskytė    
     V.Žilytė   21:18  21:19 [16']     9-a vieta
       
     K.Čyvaitė       ->
    [124] 16:50    K.Čyvaitė    
     G.Šuliauskaitė   21:14  21:16 [20']    
      [136] 17:30    V.Trakšelytė  
     V.Trakšelytė     21:16  21:15 [25']  
    [125] 16:50    V.Trakšelytė    
     A.Stankevičiūtė   18:21  21:19  22:20 [44']    
           
         A.Ralytė   11-a vieta
       
         K.Čyvaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Šukutytė    
       
       V.Žilytė   ->   13-a vieta
       
       G.Šuliauskaitė     ->
       
       A.Stankevičiūtė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Leimonaitė      
   A.Leimonaitė   ->      
     A.Leimonaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [126] 16:50    N.Puchovičiūtė  
        19:21  21:8  21:17 [28']  
   A.Comaitė      
   A.Comaitė   ->      
    [112] 16:05    N.Puchovičiūtė    
   N.Puchovičiūtė     21:17  21:17 [16']    
   N.Puchovičiūtė      
    ->       17-a vieta
        [137] 17:30    F.Gedminaitė
          21:4  21:17 [17']
   A.Valantinaitė      
   A.Valantinaitė   ->      
    [113] 16:05    A.Valantinaitė    
   J.Maksvytytė     13:3 [4']    
   J.Maksvytytė      
    ->      
      [127] 17:10    F.Gedminaitė  
        21:10  21:19 [17']  
   .      
    ->      
     F.Gedminaitė    
   F.Gedminaitė     ->    
   F.Gedminaitė      
    ->    A.Leimonaitė   19-a vieta
       
         A.Valantinaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       A.Comaitė  
       A.Comaitė   ->   21-a vieta
       
       J.Maksvytytė     ->
       J.Maksvytytė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.