Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj), Data: 2019-02-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Matas Mackevičius ,   Simas Skurdauskas   Dėl 1-4 vietų    
[100] 15:25    M.Mackevičius, S.Skurdauskas    
 8   Ignas Cirtautas ,   Vytenis Kučinskas    21:8  21:11 [14']    
  [114] 16:05    M.Gedrimas, V.Šukys  
 5   Markas Gedrimas ,   Vytautas Šukys      21:16  21:18 [24']  
[101] 15:25    M.Gedrimas, V.Šukys    
 4   Arnas Juknevičius ,   Justas Zybartas    21:11  21:12 [18']    1-a vieta
    [128] 17:10    D.Genys, D.Gudavičius
 3   Simas Kanapeckas ,   Simas Novikas        21:8  20:22  21:17 [31']
[102] 15:25    A.Valatka, D.Žilinskas    
 6   Augustas Valatka ,   Deivydas Žilinskas    21:18  17:21  21:17 [37']    
  [115] 16:25    D.Genys, D.Gudavičius  
 7   Deividas Paškevičius ,   Ignas Račas      21:17  21:17 [19']  
[103] 15:45    D.Genys, D.Gudavičius    
 2   Dovas Genys ,   Deinoras Gudavičius    21:7  21:17 [14']    
     
     M.Mackevičius, S.Skurdauskas  3-a vieta
  [129] 17:10    A.Valatka, D.Žilinskas
   A.Valatka, D.Žilinskas   18:21  21:16  22:20 [30']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   I.Cirtautas, V.Kučinskas    
  [116] 16:25    A.Juknevičius, J.Zybartas  
   A.Juknevičius, J.Zybartas   21:9  21:16 [15']  5-a vieta
    [130] 17:10    S.Kanapeckas, S.Novikas
   S.Kanapeckas, S.Novikas     21:16  21:13 [21']
  [117] 16:25    S.Kanapeckas, S.Novikas  
   D.Paškevičius, I.Račas   21:13  21:16 [18']  
       
       
     I.Cirtautas, V.Kučinskas  7-a vieta
   
     D.Paškevičius, I.Račas   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
JSO turnyras
2020-03-14 10:00 2020-03-14 22:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2020-03-14 10:00 2020-03-14 19:00
Bastilija, Tauragė
ANTRAS KARTAS
2020-03-14 10:00 2020-03-14 14:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai D    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.