Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj), Data: 2019-02-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Gabija Jurkevičiūtė 
 Snežana Poklikajeva 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Jurkevičiūtė, S.Poklikajeva      
 16       ->      
  [164] 19:20    G.Jurkevičiūtė, S.Poklikajeva    
 9   Fausta Gedminaitė 
 Guoda Miniotaitė 
    21:16  21:11 [16']    
[153] 18:35    F.Gedminaitė, G.Miniotaitė      
 8   Kotryna Čyvaitė 
 Augustė Leimonaitė 
  21:11  21:18 [18']      
    [175] 20:00    G.Jurkevičiūtė, S.Poklikajeva  
 5   Evelina Karlikauskytė 
 Aistė Valantinaitė 
      18:21  21:16  21:19 [38']  
 E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė      
 12       ->      
  [165] 19:20    V.Trakšelytė, V.Trakšelytė    
 13         21:14  21:7 [17']    
 V.Trakšelytė, V.Trakšelytė      
 4   Vakarė Trakšelytė 
 Vykintė Trakšelytė 
  ->       1-a vieta
      [182] 20:25    G.Jurkevičiūtė, S.Poklikajeva
 3   Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
 Nikolė Puchovičiūtė 
        18:21  21:12  21:16 [28']
 M.Marcinkevičiūtė, N.Puchovičiūtė      
 14       ->      
  [166] 19:20    A.Ralytė, V.Žilytė    
 11         22:20  21:15 [21']    
 A.Ralytė, V.Žilytė      
 6   Aina Ralytė 
 Vakarė Žilytė 
  ->      
    [176] 20:00    A.Ralytė, V.Žilytė  
 7   Liepa Leonavičiūtė 
 Augustė Stankevičiūtė 
      21:16  21:23  22:20 [39']  
[154] 18:35    L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė      
 10   Aistė Comaitė 
 Milana Černiauskaitė 
  21:9  21:4 [14']      
  [167] 19:20    L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė    
 15         21:18  25:23 [30']    
 M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė      
 2   Minija Barauskaitė 
 Gustė Šuliauskaitė 
  ->    V.Trakšelytė, V.Trakšelytė   3-a vieta
      [182] 20:25    V.Trakšelytė, V.Trakšelytė
       L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė   21:16  21:8 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     F.Gedminaitė, G.Miniotaitė    
    [177] 20:00    E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė  
     E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė   13:21  21:17  22:20 [30']   5-a vieta
      [183] 20:25    M.Marcinkevičiūtė, N.Puchovičiūtė
     M.Marcinkevičiūtė, N.Puchovičiūtė     21:15  21:17 [19']
    [178] 20:00    M.Marcinkevičiūtė, N.Puchovičiūtė  
     M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė   21:14  21:19 [22']  
         
         
       F.Gedminaitė, G.Miniotaitė   7-a vieta
     
       M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Čyvaitė, A.Leimonaitė    
   K.Čyvaitė, A.Leimonaitė   ->    
     K.Čyvaitė, A.Leimonaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [168] 19:40    K.Čyvaitė, A.Leimonaitė
        21:5  21:5 [12']
   .    
    ->    
     A.Comaitė, M.Černiauskaitė  
   A.Comaitė, M.Černiauskaitė     ->  
   A.Comaitė, M.Černiauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mažeikių taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 18:00
Sodų pagrindinė mokykla, Mažeikiai
SIGNEDOS taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 14:00
RIO arena, Kaunas
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.