Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es), Data: 2019-03-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1  Žanas Ramonas    Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Ramonas      
 16       ->      
  [112] 17:35   Ž.Ramonas    
 9  Vidas Jelinskas      21:7  22:20 [19']    
[103] 17:10   V.Jelinskas      
 8  Saulius Lapienis    21:14  8:21  21:10 [28']      
    [123] 18:30   I.Vaivada  
 5  Raimundas Masevičius        21:9  21:16 [17']  
[104] 17:10   I.Vaivada      
 12  Ignas Vaivada    21:9  21:8 [16']      
  [113] 18:00   I.Vaivada    
 13         21:8  21:12 [19']    
 A.Kovarskas      
 4  Adomas Kovarskas    ->       1-a vieta
      [133] 19:25   I.Vaivada
 3  Mantas Smalskis          21:14  21:13 [19']
 M.Smalskis      
 14       ->      
  [114] 18:00   M.Smalskis    
 11  Vitoldas Dragūnas      21:9  21:19 [21']    
[105] 17:10   T.Paliulis      
 6  Tautvydas Paliulis    21:15  21:10 [23']      
    [124] 18:55   V.Turolevičius  
 7  Remigijus Jasudėnas        21:14  21:15 [18']  
[106] 17:10   J.Šileris      
 10  Jonas Šileris    19:21  21:16  21:19 [32']      
  [115] 18:00   V.Turolevičius    
 15         21:11  21:16 [19']    
 V.Turolevičius      
 2  Vaidas Turolevičius    ->    Ž.Ramonas   3-a vieta
      [134] 19:25   M.Smalskis
       M.Smalskis   21:18  13:21  21:16 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Jelinskas    
    [125] 18:55   A.Kovarskas  
     A.Kovarskas   21:9  21:9 [17']   5-a vieta
      [135] 19:25   A.Kovarskas
     T.Paliulis     16:21  21:17  21:15 [31']
    [126] 18:55   T.Paliulis  
     J.Šileris   26:24  21:12 [21']  
         
         
       V.Jelinskas   7-a vieta
      [136] 19:50   J.Šileris
       J.Šileris   21:11  21:10 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Lapienis    
   S.Lapienis   ->    
    [116] 18:00   S.Lapienis  
   R.Masevičius     21:0  
   R.Masevičius    
    ->     9-a vieta
      [127] 18:55   R.Jasudėnas
        21:9  21:12 [17']
   V.Dragūnas    
   V.Dragūnas   ->    
    [117] 18:00   R.Jasudėnas  
   R.Jasudėnas     21:7  21:10 [16']  
   R.Jasudėnas    
    ->    
         
       R.Masevičius   11-a vieta
      [128] 18:55   V.Dragūnas
       V.Dragūnas   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.