Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es), Data: 2019-03-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 16       ->      
  [15] 10:45   T.Staniulis, L.Paulauskaitė    
 9   Tadas Staniulis 
 Laura Paulauskaitė 
    21:16  21:19 [22']    
[7] 10:00   T.Staniulis, L.Paulauskaitė      
 8   Ramūnas Paškevičius 
 Viltė Navardauskaitė 
  21:12  21:15 [23']      
    [27] 11:35   T.Staniulis, L.Paulauskaitė  
 5   Artūras Ščerbakovas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      21:13  21:9 [20']  
 A.Ščerbakovas, E.Grigeliūnienė      
 12       ->      
  [16] 10:45   A.Ščerbakovas, E.Grigeliūnienė    
 13         21:12  13:21  21:18 [32']    
 E.Gedminas, E.Gedminienė      
 4   Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
  ->       1-a vieta
      [37] 12:25   T.Staniulis, L.Paulauskaitė
 3   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
        21:15  21:18 [20']
 A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė      
 14       ->      
  [17] 10:45   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė    
 11         21:7  15:21  21:10 [26']    
 R.Reimeris, I.Savickienė      
 6   Remigijus Reimeris 
 Ingrida Savickienė 
  ->      
    [28] 11:35   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė  
 7   Giedrius Lukošius 
 Renata Staupelienė 
      21:17  17:21  21:14 [33']  
[8] 10:00   G.Lukošius, R.Staupelienė      
 10   Mantas Smalskis 
 Diana Valantinaitė 
  21:11  21:14 [21']      
  [18] 10:45   V.Mackevičius, L.Šiaučiūnienė    
 15         18:21  21:19  21:15 [39']    
 V.Mackevičius, L.Šiaučiūnienė      
 2   Vaidas Mackevičius 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    A.Ščerbakovas, E.Grigeliūnienė   3-a vieta
      [38] 12:25   V.Mackevičius, L.Šiaučiūnienė
       V.Mackevičius, L.Šiaučiūnienė   21:17  21:14 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Peleckis, I.Peleckienė    
    [29] 11:35   E.Peleckis, I.Peleckienė  
     E.Gedminas, E.Gedminienė   21:5  21:15 [20']   5-a vieta
      [39] 12:25   E.Peleckis, I.Peleckienė
     R.Reimeris, I.Savickienė     13:21  22:20  21:16 [34']
    [30] 11:35   G.Lukošius, R.Staupelienė  
     G.Lukošius, R.Staupelienė   21:12  21:16 [21']  
         
         
       E.Gedminas, E.Gedminienė   7-a vieta
      [40] 12:25   E.Gedminas, E.Gedminienė
       R.Reimeris, I.Savickienė   11:21  23:21  21:17 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Paškevičius, V.Navardauskaitė    
   R.Paškevičius, V.Navardauskaitė   ->    
     R.Paškevičius, V.Navardauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [19] 11:10   R.Paškevičius, V.Navardauskaitė
        21:17  21:11 [20']
   .    
    ->    
     M.Smalskis, D.Valantinaitė  
   M.Smalskis, D.Valantinaitė     ->  
   M.Smalskis, D.Valantinaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.