Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es), Data: 2019-03-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Nerijus Molis 
 Pranas Varaneckas 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Molis, P.Varaneckas      
 16       ->      
  [57] 13:40   E.Daukintis, D.Kumar    
 9   Vilius Klimantavičius 
 Vaidas Šmitas 
    21:15  21:13 [20']    
[45] 12:50   E.Daukintis, D.Kumar      
 8   Edmundas Daukintis 
 Devender Kumar 
  21:7  21:15 [26']      
    [71] 14:35   E.Daukintis, D.Kumar  
 5   Ridas Andrijauskas 
 Artūras Liutkus 
      21:15  21:10 [15']  
 R.Andrijauskas, A.Liutkus      
 12       ->      
  [58] 13:40   G.Bartušis, T.Jarutis    
 13         22:20  21:11 [21']    
 G.Bartušis, T.Jarutis      
 4   Gintautas Bartušis 
 Tadas Jarutis 
  ->       1-a vieta
      [86] 15:50   E.Daukintis, D.Kumar
 3   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
        21:10  21:14 [21']
 A.Butkus, D.Likas      
 14       ->      
  [59] 13:40   A.Šadauskas, G.Vilčinskas    
 11   Mindaugas Butautas 
 Ramūnas Mackevičius 
    21:17  21:19 [26']    
[46] 12:50   A.Šadauskas, G.Vilčinskas      
 6   Aurelijus Šadauskas 
 Gražvydas Vilčinskas 
  21:18  21:11 [21']      
    [72] 14:35   K.Krūminas, E.Petrošius  
 7   Darius Jurgilas 
 Tomas Tenikaitis 
      21:14  21:16 [26']  
[47] 12:50   D.Jurgilas, T.Tenikaitis      
 10   Remigijus Peleckis 
 Deividas Staškevičius 
  21:17  21:14 [25']      
  [60] 13:40   K.Krūminas, E.Petrošius    
 15         21:14  15:21  21:17 [36']    
 K.Krūminas, E.Petrošius      
 2   Kęstutis Krūminas 
 Edmundas Petrošius 
  ->    G.Bartušis, T.Jarutis   3-a vieta
      [87] 15:50   A.Šadauskas, G.Vilčinskas
       A.Šadauskas, G.Vilčinskas   21:16  10:21  21:14 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Molis, P.Varaneckas    
    [73] 15:00   N.Molis, P.Varaneckas  
     R.Andrijauskas, A.Liutkus   21:15  24:22 [25']   5-a vieta
      [88] 15:50   A.Butkus, D.Likas
     A.Butkus, D.Likas     21:19  21:12 [22']
    [74] 15:00   A.Butkus, D.Likas  
     D.Jurgilas, T.Tenikaitis   21:11  16:21  21:15 [38']  
         
         
       R.Andrijauskas, A.Liutkus   7-a vieta
      [89] 15:50   D.Jurgilas, T.Tenikaitis
       D.Jurgilas, T.Tenikaitis   21:11  21:16 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Klimantavičius, V.Šmitas    
   V.Klimantavičius, V.Šmitas   ->    
     V.Klimantavičius, V.Šmitas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [75] 15:00   M.Butautas, R.Mackevičius
        21:11  21:12 [21']
   M.Butautas, R.Mackevičius    
   M.Butautas, R.Mackevičius   ->    
    [61] 14:10   M.Butautas, R.Mackevičius  
   R.Peleckis, D.Staškevičius     21:12  21:12 [18']  
   R.Peleckis, D.Staškevičius    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Peleckis, D.Staškevičius
       R.Peleckis, D.Staškevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.