Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es), Data: 2019-03-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Vidmantas Galiauskas 
 Dalia Bogatko 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Galiauskas, D.Bogatko      
 16       ->      
  [9] 10:20   V.Galiauskas, D.Bogatko    
 9   Darius Mačiūnas 
 Jūratė Paškevičienė 
    22:20  21:19 [28']    
[1] 10:00   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 8   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  21:17  21:10 [20']      
    [20] 11:10   D.Likas, V.Zonytė  
 5   Darius Likas 
 Viktorija Zonytė 
      21:6  21:13 [20']  
[2] 10:00   D.Likas, V.Zonytė      
 12   Gražvydas Vilčinskas 
 Irma Achalaja 
  21:16  21:8 [20']      
  [10] 10:20   D.Likas, V.Zonytė    
 13   Laurynas Urniežius 
 Monika Būrė 
    21:13  21:6 [20']    
[3] 10:00   L.Urniežius, M.Būrė      
 4   Ridas Andrijauskas 
 Rima Januškienė 
  23:25  21:13  21:19 [37']       1-a vieta
      [31] 12:00   T.Dargis, S.Flaksienė
 3   Tadas Dargis 
 Sigita Flaksienė 
        21:18  23:21 [27']
[4] 10:00   T.Dargis, S.Flaksienė      
 14   Vaidas Šmitas 
 Jūratė Krištaponienė 
  21:13  21:11 [18']      
  [11] 10:20   T.Dargis, S.Flaksienė    
 11   Saulius Noreika 
 Jurita Repšienė 
    21:3  21:17 [21']    
[5] 10:00   S.Noreika, J.Repšienė      
 6   Audrius Butkus 
 Ilona Butkė 
  21:18  22:24  21:16 [35']      
    [21] 11:10   T.Dargis, S.Flaksienė  
 7   Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
      22:20  21:17 [26']  
[6] 10:00   A.Šadauskas, J.Šadauskienė      
 10   Artūras Liutkus 
 Kristina Freimanaitė 
  17:21  21:14  21:19 [30']      
  [12] 10:20   T.Jarutis, J.Pilypaitė    
 15         21:15  21:16 [23']    
 T.Jarutis, J.Pilypaitė      
 2   Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
  ->    V.Galiauskas, D.Bogatko   3-a vieta
      [32] 12:00   T.Jarutis, J.Pilypaitė
       T.Jarutis, J.Pilypaitė   21:15  17:21  21:16 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Krūminas, G.Krūminienė    
    [22] 11:10   K.Krūminas, G.Krūminienė  
     L.Urniežius, M.Būrė   21:13  21:12 [29']   5-a vieta
      [33] 12:00   S.Noreika, J.Repšienė
     S.Noreika, J.Repšienė     17:21  21:12  21:19 [33']
    [23] 11:10   S.Noreika, J.Repšienė  
     A.Šadauskas, J.Šadauskienė   15:21  21:14  21:17 [38']  
         
         
       L.Urniežius, M.Būrė   7-a vieta
      [34] 12:00   A.Šadauskas, J.Šadauskienė
       A.Šadauskas, J.Šadauskienė   21:12  16:21  21:12 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Mačiūnas, J.Paškevičienė    
   D.Mačiūnas, J.Paškevičienė   ->    
    [24] 11:10   D.Mačiūnas, J.Paškevičienė  
   G.Vilčinskas, I.Achalaja     21:10  21:17 [24']  
  [13] 10:45   G.Vilčinskas, I.Achalaja    
   R.Andrijauskas, R.Januškienė   21:15  15:21  22:20 [39']     9-a vieta
      [35] 12:00   D.Mačiūnas, J.Paškevičienė
   V.Šmitas, J.Krištaponienė       21:17  21:17 [23']
  [14] 10:45   A.Butkus, I.Butkė    
   A.Butkus, I.Butkė   21:23  21:10  21:10 [31']    
    [25] 11:35   A.Butkus, I.Butkė  
   A.Liutkus, K.Freimanaitė     21:17  21:16 [27']  
   A.Liutkus, K.Freimanaitė    
    ->    
         
       G.Vilčinskas, I.Achalaja   11-a vieta
      [36] 12:00   A.Liutkus, K.Freimanaitė
       A.Liutkus, K.Freimanaitė   21:12  17:21  21:11 [30']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Andrijauskas, R.Januškienė  
     R.Andrijauskas, R.Januškienė   ->   13-a vieta
      [26] 11:35   R.Andrijauskas, R.Januškienė
     V.Šmitas, J.Krištaponienė     21:17  10:21  21:13 [33']
     V.Šmitas, J.Krištaponienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.