Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės, Data: 2019-01-19, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Čečkauskienė, R.Petrošienė      
 16       ->      
  [8] 09:50   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 9   Dovilė Jonkuvienė 
 Dovilė Morkvėnaitė 
    21:17  21:3 [20']    
[1] 09:30   D.Jonkuvienė, D.Morkvėnaitė      
 8   Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
  22:24  21:14  21:19 [35']      
    [17] 10:40   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  
 5   Eglė Gedminienė 
 Ingrida Savickienė 
      21:13  21:15 [21']  
 E.Gedminienė, I.Savickienė      
 12       ->      
  [9] 09:50   E.Gedminienė, I.Savickienė    
 13         19:21  21:7  21:9 [36']    
 D.Bogatko, R.Bubulienė      
 4   Dalia Bogatko 
 Rūta Bubulienė 
  ->       1-a vieta
      [27] 11:30   S.Poklikajeva, R.Žigienė
 3   Snežana Poklikajeva 
 Rūta Žigienė 
        21:14  19:21  21:18 [46']
 S.Poklikajeva, R.Žigienė      
 14       ->      
  [10] 09:50   S.Poklikajeva, R.Žigienė    
 11         21:5  14:21  21:11 [36']    
 I.Vidzėnienė, F.Gedminaitė      
 6   Ieva Vidzėnienė 
 Fausta Gedminaitė 
  ->      
    [18] 10:40   S.Poklikajeva, R.Žigienė  
 7   Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
      15:21  21:18  21:17 [34']  
[2] 09:30   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė      
 10   Laura Paulauskaitė 
 Kotryna Remeikaitė 
  21:4  21:7 [17']      
  [11] 10:15   J.Vaškelytė, L.Valantiejienė    
 15         14:21  21:18  21:13 [41']    
 J.Vaškelytė, L.Valantiejienė      
 2   Jurgita Vaškelytė 
 Lorena Valantiejienė 
  ->    E.Gedminienė, I.Savickienė   3-a vieta
      [28] 11:30   J.Vaškelytė, L.Valantiejienė
       J.Vaškelytė, L.Valantiejienė   21:18  21:15 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Jonkuvienė, D.Morkvėnaitė    
    [19] 10:40   D.Bogatko, R.Bubulienė  
     D.Bogatko, R.Bubulienė   21:13  17:21  23:21 [39']   5-a vieta
      [29] 11:30   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė
     I.Vidzėnienė, F.Gedminaitė     21:12  21:4 [25']
    [20] 10:40   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė  
     L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė   21:11  21:19 [23']  
         
         
       D.Jonkuvienė, D.Morkvėnaitė   7-a vieta
     
       I.Vidzėnienė, F.Gedminaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Platakytė, J.Sereckienė    
   R.Platakytė, J.Sereckienė   ->    
     R.Platakytė, J.Sereckienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [21] 11:05   R.Platakytė, J.Sereckienė
        21:13  18:21  21:16 [36']
   .    
    ->    
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė  
   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė     ->  
   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.