Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės, Data: 2019-01-19, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 16       ->      
  [45] 12:50   V.Turolevičius, R.Platakytė    
 9   Vaidas Turolevičius 
 Renata Platakytė 
    21:15  21:15 [22']    
[35] 12:00   V.Turolevičius, R.Platakytė      
 8   Rimantas Zavackas 
 Rūta Bubulienė 
  17:21  21:7  21:13 [32']      
    [58] 14:05   V.Turolevičius, R.Platakytė  
 5   Edmundas Petrošius 
 Rūta Žigienė 
      21:16  21:13 [37']  
[36] 12:25   E.Gusarovas, F.Gedminaitė      
 12   Edgaras Gusarovas 
 Fausta Gedminaitė 
  21:10  21:8 [18']      
  [46] 13:15   E.Gusarovas, F.Gedminaitė    
 13         21:16  21:15 [23']    
 V.Korolkovas, D.Jonkuvienė      
 4   Vaidas Korolkovas 
 Dovilė Jonkuvienė 
  ->       1-a vieta
      [68] 15:00   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė
 3   Aurelijus Umantas 
 Ingrida Savickienė 
        21:7  21:12 [20']
 A.Umantas, I.Savickienė      
 14       ->      
  [47] 13:15   S.Malakauskas, R.Stulpinaitė    
 11   Simas Malakauskas 
 Renata Stulpinaitė 
    21:18  15:21  23:21 [37']    
[37] 12:25   S.Malakauskas, R.Stulpinaitė      
 6   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
  21:9  21:12 [20']      
    [59] 14:05   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė  
 7   Linas Zavadskis 
 Ieva Vidzėnienė 
      21:10  21:11 [18']  
[38] 12:25   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė      
 10   Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
  21:7  21:12 [20']      
  [48] 13:15   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė    
 15         21:16  21:6 [20']    
 V.Krasovskij, J.Sereckienė      
 2   Vitalij Krasovskij 
 Jolanta Sereckienė 
  ->    E.Gusarovas, F.Gedminaitė   3-a vieta
      [69] 15:00   E.Gusarovas, F.Gedminaitė
       S.Malakauskas, R.Stulpinaitė   21:6  21:11 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
    [60] 14:05   V.Korolkovas, D.Jonkuvienė  
     V.Korolkovas, D.Jonkuvienė   21:9  21:19 [35']   5-a vieta
      [70] 15:00   A.Umantas, I.Savickienė
     A.Umantas, I.Savickienė     10:21  21:19  21:11 [34']
    [61] 14:35   A.Umantas, I.Savickienė  
     V.Krasovskij, J.Sereckienė   21:18  21:15 [34']  
         
         
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   7-a vieta
     
       V.Krasovskij, J.Sereckienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Zavackas, R.Bubulienė    
   R.Zavackas, R.Bubulienė   ->    
    [49] 13:15   R.Zavackas, R.Bubulienė  
   E.Petrošius, R.Žigienė     21:15  21:19 [22']  
   E.Petrošius, R.Žigienė    
    ->     9-a vieta
      [62] 14:35   R.Zavackas, R.Bubulienė
        21:17  9:21  21:9 [36']
   U.Lazdinš, I.Aldina    
   U.Lazdinš, I.Aldina   ->    
    [50] 13:15   U.Lazdinš, I.Aldina  
   E.Gedminas, E.Gedminienė     21:16  21:12 [26']  
   E.Gedminas, E.Gedminienė    
    ->    
         
       E.Petrošius, R.Žigienė   11-a vieta
     
       E.Gedminas, E.Gedminienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.